Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №310 від 20.09.2007p.
23429

#Баскетбол

Конкурентів не знайшлося

Після вдалих тренувальних передсезонних турнірів “Пульсара” у Білорусії та Польщі, рівняни здобули впевнену перемогу, граючи і в рідних стінах.

Суперниками “пульсарівців” на турнірі “Дружба”, що проходив у ДЮСШ №4 з 14 по 16 вересня, стали клуби “Забже” (Польща), “Говерла” (Івано-Франківськ) та “ОЗАА” (Осиповичі, Білорусь).

Першого ігрового дня, одразу після урочистого відкриття змагань, на майданчик вийшли команди “Пульсар” та БК “Забже”.

БК-93 “Пульсар” - БК “Забже” - 90:74

Гра вийшла нерівною. “Пульсарівці” то йшли у двадцятиочковий відрив, то розслаблялися і давали супернику скоротити очкове відставання до кількох пунктів.

Так тривало до останньої, четвертої десятихвилинки, коли “запахло смаженим”. У цей час господарі знову зібралися і таки вирвали, важливу у психологічному плані, перемогу. Поляки, які упродовж усієї гри перебували у ролі наздоганяючих, вагомих аргументів проти фінішного ривка “помаранчевих” не знайшли.

БК-93 “Пульсар” - “ОЗАА” - 103:98

Проте справжнє випробування рівняни пройшли у другому турі. Білоруський клуб виявився “міцним горішком” і вже “пульсарівцям” по ходу гри доводилося відігрувати солідний очковий відрив. Гостів підвела фізична підготовка і наприкінці їм просто не вистачило сил стримати вже традиційний у цьому сезоні фінальний тиск “помаранчевих”. Лише в овер-таймі “Пульсар” зумів вийти вперед і перемогти.

БК-93 “Пульсар” - БК “Говерла” - 92:61

Найлегшою виявилася заключна і переможна гра рівнян на турнірі. Відзначив своє повернення в команду Андрій Артимович, який закинув шість очок. А найрезультативнішим став Микола Єрьомін - 16 очок, 12 пунктів на рахунку Анатолія Дубнюка. Вже після першої чверті господарі напрацювали на десятиочковий гандикап, який збільшувався із кожною десятихвилинкою, а, насамкінець, завершився фірмовим розгромом: 25:15, 20:14, 18:18, 29:14.

Результати інших поєдинків: БК “Забже” - БК “Говерла” - 66:78, БК “Говерла” - “ОЗАА” - 65:75, “ОЗАА” - БК “Забже” - 87:76.

З-поміж інших матчів турніру можна виділити сумний-пресумний поєдинок білорусів та івано-франківців. Після чотирьох хвилин гри рахунок на табло був за баскетбольними мірками смішним - 3:0 - на користь білорусів.

БК-93 “Пульсар” звітний турнір провів у такому складі: Мякінін, Дубнюк, Шемосюк, Сокур, Рябінін, Фрасенюк, Дятловський, Захожий, Скиданов, Єрьомін, Коваль, Шелуха, Артимович.

Тепер рівняни чекають старту нового сезону у Суперлізі. У першому турі “пульсарівців” екзаменуватиме “Сумихімпром”. Зустріч пройде другого жовтня у Рівному.