23429

#Футбол

Є перша перемога!

Вперше у новому сезоні “Верес” здобув три очки на виїзді

ФК “Коростень” (Коростень) - “Верес” (Рівне) - 0:1 (0:1) Судді: А. Кутаков, Д. Кутаков, Н. Рачинська, Ю. Гаращук. Голи: Вигівський (10, автогол) На 1-й хвилині Прудко (К) не реалізував пенальті. Попередження: Козіброда (1), Герус (6), Любар (52), Колаковський (54).

Дивний матч. Та й узагалі звітний тур виявився дивним. Команди, які перед стартом сезону вважалися фаворитами, у матчах з якими втратив очки і “Верес”, - безвольно програли. Якщо “Поділля”, несподівано вдома поступившись аутсайдеру “Нафтовику”, може жалітися на невезіння, то “Нафком” (якому рівняни програли - 0:2), після програшу вінницькій “Ниві”, опустився на останню сходинку турнірної таблиці.

Але повернемося до “Вереса”. Вже на другій хвилині гри у Коростені рівняни могли пропустити гол. Щойно розвівши м’яч у центрі поля, господарі провели разючу атаку і змусили воротаря “Вереса” Василя Козіброду збити нападника житомирян у власному майданчику. Зазвичай після такого порушення призначається пенальті, а воротарю показують червону картку. На щастя, іншої думки був арбітр гри, який обмежився лише попередженням Козіброді. На цьому фарт “Вереса” не вичерпався. Нападник ФК “Коростень” Григорій Прудко не реалізував одинадцятиметровий .

На куражі “вересівці” кинулися штурмувати ворота суперника і… забили гол. Щоправда, перемогти гостям знову допомогли “вищі сили” - м’яч у власні ворота переправив захисник ФК “Коростень” Юрій Вигівський.

Наступну гру “Верес”, який зараз посідає дев’яту позицію у турнірній таблиці, проведе 21 вересня вдома проти клубу “Єдність” (Плиски).

Результати інших матчів туру:

“Єдність” - “Динамо-2” - 1:0, “Нива” - “Буковина” - 1:0, “Княжа” - “Енергія” - 6:1, “Нива-Світанок” - “Нафком” - 3:1, “Поділля” - “Нафтовик” - 0:1, “Оболонь-2” - “Арсенал” - 0:3.