Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №312 від 04.10.2007p.
23429

#Волейбол

І перемога, і поразка

Несподіванкою завершилася перша гра другого туру чемпіонату України з волейболу у Вищій лізі. “Регіна-Арт”, традиційно - команда-фаворит турніру, поступилася у Вінниці тамтешньому “Медуніверситету-Олімп” - 2:3.

bluetooth gps

Рівнянки двічі відігравалися у рахунку за партіями, проте, все ж поступилися на тай-брейку. Рахунок за партіями матчу “Медуніверситет-Олімп” - “Регіна” такий: 25:22, 22:25, 25:19, 22:25, 15:10 - підсумкова перемога за господарями.

Проте, вже у другій зустрічі гості довели випадковість суботньої поразки. Вінничанки намагалися чинити гідний опір, але досвід волейболісток “Регіни-Арт” став вагомішим аргументом. Цього разу перемогли рівнянки - 3:1 (25:23, 25:23, 21:25, 25:21).

Результати інших матчів туру: “Медіка-ШВСМ” - “ЧІПБ-Круг” - 3:1, 1:3; “Рось-Університет” - “Іскра-Педуніверситет” - 3:1, 1:3; “Дніпро-Десна” - “Хімік” - 2:3, 0:3.

Таким чином, “Регіна”, завдяки осічкам головних суперників, зберегла місце у пелетоні лідерів чемпіонату.

Ігри наступного туру рівнянки проведуть 6-7 жовтня вдома проти донецької “Медіки-ШВСМ”.