#Футбол

Тягатися з лідером поки-що зарано

“Верес” (Рівне) - “Княжа” (Щасливе) - 1:3 (0:3)

Судді: Я. Козик, Р. Криницький, Ю. Синишин, А. Приймачук. “Верес”: Козіброда - Коломієць, Котюк, Назаренко (Сивий, 82), Герус (Д. Ткачук, 75), Шевчук, Федорчук, Лавренюк, Володимир Ткачук, Любар, Гаркуша (Никончук, 65). Граючий тренер: Віталій Шевчук “Княжа”: Байрашевський - Прохоров, Налигач, Сахно, Гайовий, Жданов, Литовчак (Литвинюк, 46), Курневич (Василь Ткачук, 80), Шимко (Ігнатенко, 72), Малик (Мандзюк, 58), Худзик (Чепраков, 87). Головний тренер: Степан Матвіїв

Голи: Назаренко (70) - Худзик (15, 22), Курневич (17, з пенальті). Попередження: Любар (24), Коломієць (26), Котюк (81) - Шимко (54).

У грі минулого туру проти тернопільської “Ниви” травми зазнав один із провідних гравців оборони “Вереса” - Андрій Колаковський, який не зміг допомогти своїй команді у битві проти лідера чемпіонату.

Рівняни за традицією провально провели стартовий відрізок зустрічі. Не впоравшись із хвилюванням, господарі пропустили три швидкі голи упродовж семи хвилин. У попередніх іграх таке з нашими футболістами вже траплялося, коли “Верес” програвав “Оболоні-2” - 1:7 та “Нафкому” - 0:2. Проте, на рідному “Авангарді” така “оказія” спіткала рівнян вперше, що і призвело до першої поразки на своєму полі, дякувати Богові, не розгромної.

Перший гол у ворота Козіброди забив Павло Худзик вже на п’ятнадцятій хвилині матчу, замкнувши навісну передачу партнера з правого флангу. Вже у наступній атаці з пенальті подвоїв рахунок Курневич.

Не встигли господарі розіграти м’яча із центра поля, як Худзик відзначився знову: Гайовий після розіграшу штрафного навісив, а Павло, вдруге опинившись без опіки, не промахнувся.

3:0 - на користь “Княжої” - гру було зроблено і гості заспокоїлися, намагаючись просто контролювати м’яча, аби запобігти активізації господарів поля.

Футболісти “Вереса” загрожували воротам Байрашевського здебільшого зі стандартних ситуацій: невлучно зі штрафних пробивали Володимир Ткачук та Андрій Федорчук.

У другому таймі рівняни заграли швидше. Нагоду забити втратив Любар, який метрів із двадцяти пробив поруч зі штангою.

“Княжа” відповіла не менш небезпечно. Курневич на ходу прийняв довгу передачу і одним дотиком відпасував на Худзика, проте Павло задалеко відпустив м’яча і нагоду забити зіпсував.

За кілька хвилин Любар на фланзі красиво обіграв суперника і зряче бив у дальній кут воріт - знову мимо.

І все ж, господарі сквитали один гол. Андрій Федорчук виконав штрафний із правого флангу, Любар головою скинув м’яча на лінію штрафного майданчика, звідки потужно пробив Назаренко, рикошет від свого захисника дезорієнтував Байрашевського і “кулястий” затріпотів у сітці - 1:3.

“Княжа” у відповідь забила четвертий гол, який арбітр справедливо відмінив через порушення правил.

Далі знову була рівна гра із моментами біля обох воріт, але рахунок на табло так і не змінився.

Наступний матч “Верес” проведе у Білій Церкві проти “Росі”. Нагадаємо, що рівняни у цьому сезоні вже мають досвід успішних ігор проти білоцерківців: на старті чемпіонату під гарячу руку нашим футболістам потрапив “Арсенал”.

Результати решти матчів 11-го туру:

“Енергія” - “Оболонь-2” - 2:1, “Арсенал” - ФК”Коростень” - 1:1, “Нива-Світанок” - “Поділля-Хмельницький” - 0:0, “Динамо-3” - “Рось” - 2:0, “Нафтовик” - “Нива” - 1:8, “Нафком” - “Єдність” - 2:3.