23429

#Баскетбол

Надій не виправдали

“Будівельник” - “Пульсар” - 80:62 (25:18, 20:18, 20:10, 15:16)

Рівненський “Пульсар” зазнав другої у новому сезоні поразки. У рамках другого туру регулярної першості “помаранчеві” у столиці програли “Будівельнику” - 62:80.

Судді: Борис Шульга, Роман Пономаренко, Євген Заікін.

Рівне: Дубнюк (15 очок, 28 хвилин), Фрасенюк (15, 30), Шемосюк (8, 25), Мякінін (8, 26), Рябінін (4, 10), Дятловський (5, 28), Скиданов (2, 8), Захожий (0, 9), Артимович (3, 14), Сокур (2, 22).

Київ: Брянцев (5 очок, 10 хвилин), Неруш (2, 20), Стефанишин (6, 24), Євстратенко (4, 8), Горбенко (9, 15), Івшин (6, 13), Балашов (15, 19), Забірченко (7, 28), Орленко (9, 27), Яйло (7, 15), Коваленко (10, 22).

Після домашнього фіаско у грі з “Азовмашем” рівненські баскетболісти пообіцяли перемогти у Києві одного із потенційних конкурентів у боротьбі за виживання в Суперлізі - “Будівельник”.

Проте виконати завдання “пульсарівцям” виявилося не під силу.

Київські “будівельники” на правах господарів одразу заволоділи ініціативою і нав’язали гостям свою гру.

“Проспавши” стартовий ривок киян у рахунку, рівняни поступово адаптувалися і намагалися відповідати не менш результативно.

Другу чверть підопічні Михайла Переверзія почали набагато краще. У середині десятихвилинки завдяки точному кидку Мякініна гості навіть вийшли вперед - 28:27. Втримати свою перевагу “пульсарівці” довго не змогли. Миттєва втрата концентрації - і господарі знову попереду - 45:36.

Третя чверть стала традиційним провалом “Пульсара”. Саме в ці хвилини кияни зміцнили свою перевагу, перетворивши “плюс дев’ять” у “плюс дев’ятнадцять” - 65:46.

І хоча завершальну десятихвилинку рівняни виграли, на підсумковий рахунок це не вплинуло: впевнена перемога “Будівельника” - 80:62.

Наступну гру рівняни проведуть у Миколаєві 20 жовтня проти клубу МБК “Миколаїв”.