Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №315 від 25.10.2007p.
23429

#Міні-футбол

“Кобру” “розмазали” по паркету

МФК “Рівне” чудово розпочав новий чемпіонат, розгромивши на власному майданчику дебютанта вищої ліги - бориспільську “Кобру” - 11:2.

МФК “Рівне” - “Кобра” (Бориспіль) - 11:2 (5:0).

Голи: Сондак (8, 17, 26, 31), Жак (7, 19, 34, 35), Басіч (18, 32), Кравчук (28) - Валянок (22, 24).

Початок гри був за бориспільчанами. Скориставшись кількома “ляпами” господарів, футболісти “Кобри” створили декілька небезпечних ситуацій біля воріт рівнян, проте відкрили рахунок саме господарі.

Після передачі Романа Волоха влучно пробив Вадим Жак - 1:0.

Після цього рівняни впіймали кураж і, згодом, голкіпер гостей вже не встигав діставати м’яча з власних воріт. До завершення першого тайму ще двічі встиг забити Володимир Сондак, по разу відзначилися Жак та Олександр Басіч.

Після перерви рівняни знову розслабилися і отримали два голи у власні ворота. Обидва рази за “Кобру” відзначився Михайло Валянок.

Після цього на майданчику грала лише одна команда - МФК “Рівне”.

Знущання над “кобрами” тривало аж до фінального свистка.

Ще два м’ячі на свій рахунок записав Сондак, технічно обіграв захисників та голкіпера Святослав Кравчук, дубль у матчі зробив Басіч, довершив же розгром Жак, який також у результаті забив чотири голи за гру.

У підсумку - перша перемога підопічних Юрія Баховського у сезоні.