Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №316 від 05.11.2007p.
23429

#Баскетбол

Перемогли лідера

БК-93 “Пульсар” (Рівне) - БК “Дніпро” (Дніпропетровськ) - 83:66 (18:19, 27:17, 18:19, 20:11)

Рівненський “Пульсар” у домашній грі четвертого туру Суперліги здобув першу у сезоні перемогу. Приємно, що наші баскетболісти зуміли перемогти не просто сильного суперника, а лідера першості - “Дніпро”.

Судді: С. Защук, В. Сліпуха, О. Широбоков

Рівне: Фрасенюк (6 очок, 17 хвилин), Рябінін (7, 20), Дятловський (14, 29), Дубнюк (20, 24), Скиданов (2, 11), Шемосюк (5, 19), Артимович (16, 27), Сокур (12, 34), Мякінін (1, 14), Шелуха (0, 3).

Тренер: Михайло Переверзій.

Дніпропетровськ: Вільховецький (13 очок, 28 хвилин), Шевченко (0, 3), Кобзистий (21, 32), Марков (4, 24), Агапов (6, 25), Хижняк (0, 10), Корнієнко (11, 32), Панченко (2, 26), Матюкевич (7, 13), Козлов (2, 5).

Тренер: Георгій Ступенчук.

Минулого сезону “Пульсар” двічі переміг дніпропетровців: у гостях у кубковій грі, та на власному майданчику у матчі регулярної першості. Тоді баскетболісти “Дніпра” явно недооцінили суперника, за що й поплатилися. Кажуть, двічі на одні граблі наступити не можна, а от підопічні Георгія Ступенчука примудрилися зробити це вже втретє.

У дебюті поєдинку краще грали гості. Особливо старався лідер “синьо-білих” Віктор Кобзистий. Рівняни спромоглися скоротити відставання у рахунку наприкінці чверті, коли влучні дальні кидки вдалися Артимовичу і Дятловському.

У другій десятихвилинці “дніпряни” намагалися втримати перевагу, граючи обережно та від оборони. “Пульсар” же використовував кожну позиційну помилку суперників, що, зрештою, дало свої результати. У середині періоду господарі, завдяки вдалим діям Станіслава Сокура, вперше вийшли вперед - 31:29. Час, що залишався до завершення чверті “помаранчеві” використали максимально ефективно і на велику перерву команди пішли за рахунку - 45:36 - на користь “Пульсара”.

Вперше у новому чемпіонаті рівняни досягли такої переваги над суперником. Права випустити із рук заслужену перемогу підопічні Михайла Переверзія не мали. Але уболівальники господарів добряче захвилювалися, коли у третій чверті гравці “Дніпра” зусиллями Вільховецького та Кобзистого зрівняли рахунок.

Важко уявити, чим могла завершитися гра, якби не черговий точний триочковий кидок Сокура. Рівняни знову “прокинулися”, заграли швидше і знову створили собі безпечний очковий гандикап.

На завершальну чверть команди виходили за рахунку - 63:55 - на користь “Пульсара”.

В останній десятихвилинці господарі лише закріпили свою перевагу. Під кінець гри “дніпряни”, які вже змирилися з поразкою, дозволяли рівнянам закидати з будь-якої позиції.

У підсумку - перша перемога “пульсарівців”, яка має стати гарним поштовхом для майбутніх звершень.

Наступну гру “Пульсар” проведе третього листопада у Черкасах проти тамтешніх “Мавп”.

Михайло Переверзій, тренер БК-93 “Пульсар”: “Це була хороша гра. Ми продемонстрували справжню командну взаємодію, боролися за кожен м’яч. Перемога заслужена і для колективу вона дуже важлива у психологічному плані”.

Георгій Ступенчук, тренер БК “Дніпро”: “До Рівного ми їхали за перемогою, але у підсумку програли. “Пульсар” був краще налаштований на гру. Суперник нав’язав нам боротьбу на кожному квадратному метрі майданчика. Однією з причин поразки вважаю недостатню фізичну готовність своїх гравців”.