23429

#Баскетбол

Добротна гра - не запорука успіху

“Черкаські мавпи” - “Пульсар” - 104 - 89 (22:16, 32:22, 27:33, 23:18).

Четвертої поразки у чемпіонаті зазнав “Пульсар”, програвши у рамках п’ятого туру першості “Черкаським мавпам” - 89:104.

Судді: С. Защук, О. Усс, О. Широбоков.

Черкаси: Мазнєв (0 очок, 2 хвилини), Ярутіс (2, 19), Подоляко (0, 13), Лебедєв (22, 29), Роджерс (11, 18), Ревзін (23, 35), Козловець (0, 4), Чековскі (12, 36), Ель Хатіб (34, 40), Канате Макс (0, 4).

Рівне: Фрасенюк (22 очка, 25 хвилин), Рябінін (5, 17), Дятловський (12, 23), Дубнюк (8, 31), Скиданов (7, 19), Шемосюк (2, 23), Артимович (12, 21), Сокур (21, 28), Мякінін (0, 11).

“Пульсарівці” у новому сезоні демонструють видовищну, атакуючу і результативну гру. Проте результати виступів нашої команди залишаються невдалими.

От і у Черкасах підопічні Михайла Переверзія, окрім другої чверті, намагалися на рівних протистояти потужному супернику.

На старті поєдинку гості навіть вигравали - 11:7.

Чудову гру провів новачок “Мавп”, Ель Хатіб, який відіграв на майданчику усі сорок хвилин і став найрезультативнішим баскетболістом матчу.

Натомість, захисники господарів не дали розігратися Дубнюку, який набрав усього вісім пунктів.

Ближче до завершення поєдинку у “помаранчевих” розігралися Сокур та Фрасенюк, але для загальної перемоги їх зусиль виявилося замало.

У грі наступного туру, 10 листопада, “Пульсар” на своєму майданчику прийматиме БК “Київ”.