23429

#Баскетбол

Західне дербі

У затятій боротьбі “Пульсар” програв сусідам зі Львова

“Політехніка-Галичина” (Львів) - БК-93 “Пульсар” (Рівне) - 87:76 (22:19, 19:16, 25:14, 21:27). Судді: С. Чайковський, С. Ніколащенко, І. Калугін. Львів: Кузьмін (2 очка, 15 хвилин), Лемик (2, 2), Булаїч (19, 21), Анненков (2, 21), Зубрицький (11, 29), Голубєв (10, 25), Гуртовий (20, 16), Улянко (14, 31), Лобанов (5, 15), Швець (2, 7). Рівне: Фрасенюк (4 очка, 20 хвилин), Рябінін (3, 11), Дятловський (0, 20), Дубнюк (11, 29), Скиданов (2, 16), Шемосюк (9, 26), Коваль (0, 1), Артимович (15, 18), Сокур (25, 30), Мякінін (7, 15).

У міжсезоння львівський клуб суттєво підсилився як фінансово, так і кадрово: у складі біло-зелених з’явилися такі віртуози м’яча, як Нікола Булаїч (екс-БК “Київ”) та Володимир Гуртовий (екс-“Черкаські мавпи”). У підсумку аутсайдер Суперліги БК “Львівська політехніка” перетворився на міцного горішка - БК “Політехніку-Галичину”.

І все ж, поєдинки між львівською та рівненською командами завжди носили напружений характер. Дербі є дербі.

Не став винятком і звітний матч. Рівняни розпочали гру швидше, змушуючи господарів до частих порушень правил (вже у середині першої чверті львів’яни мали п’ять командних фолів). “Помаранчеві” ж нестримно атакували і вийшли вперед у рахунку - 19:18. Проте недостатня концентрація зіграла з гостями злий жарт. До сирени господарі набрали ще чотири очка і повернули собі лідерство - 22:19.

Шальки терезів продовжували колихатися й у другій чверті. Кожна з команд по черзі виходила вперед у рахунку. І знову Фортуна була більш прихильною до господарів.

Зрештою, більшим запас сил виявився саме у “політехніків”. “Біло-зелені” на чолі з Володимиром Гуртовим впевнено виграли третю чверть і, навіть програвши останню десятихвилинку, здобули підсумкову перемогу.

Рівняни запам’яталися непоганими командними діями і чудовою грою Стаса Сокура, а також Артимовича (Андрій наприкінці гри закинув десять очок поспіль). Але усе це стало слабкою втіхою для підопічних Михайла Переверзія.

Наступну гру БК “Пульсар” проведе 24 листопада. У “Південній Пальмірі” рівняни зіграють проти БК “Одеса”.