23429

#Коротко

Фірмовий розгром

Негостинний прийом влаштували волейболістки “Регіни-Арт” своїм суперницям із клубу “Дніпро-Десна”.

Рівнянки у черговому турі вищої ліги чемпіонату України двічі розгромили гостей із Дніпропетровська з однаковим рахунком - 3:0.

Слід сказати, що “дніпрянки” упродовж обох матчів майже не чинили опору господиням майданчику.

У першому поєдинку “Реґіна” впевнено виграла усі три партії - 25:13, 25:7 та 25:23.

Більш вдало волейболістки “Дніпро-Десни” виступили у наступній грі. Гості по ходу матчу навіть виходили вперед у рахунку. Проте досвід та краща фізична підготовленість рівнянок знову взяли гору. “Реґіна” перемогла в усіх трьох партіях - 25:11, 25:19 та 25:15.

Результати інших матчів туру: “ЧІПБ-Круг” - “Хімік” - 0:3, 3:0; “Медіка-ШВСМ” - “Рось-Університет” - 1:3, 0:3.

Перемогли динамівці

Рівнянин Микола Васюта у якості лайнсмена минулої суботи відсудив гру вищої ліги чемпіонату України з футболу - “Арсенал” - “Динамо”.

Київське дербі завершилося сутичками вболівальників на трибунах та важкою перемогою “динамівців” - 1:0.

На старт!

Національна збірна України з футболу дізналася про своїх суперників у відбірковому раунді до чемпіонату світу 2010 року у Південній Африці.

В одній групі з підопічними Олега Блохіна гратимуть збірні команди Казахстану, Андори, Білорусії, Англії та Хорватії.