23429

#Баскетбол

Все далі в прірву?

Чи зможе “Пульсар” залишити останню сходинку чемпіонату?

Родзинкою чергового туру баскетбольної Суперліги, як це не дивно звучить, став матч аутсайдерів чемпіонату - “Кривбасбаскету” та “Пульсара”. Як іще можна назвати гру, в якій команди у кращих традиціях НБА на двох закинули більше двох сотень очок?

химчистка

Проте рівняни вже вкотре довели, що результативність - не запорука успіху, програвши у Кривому Розі - 97:104.

“Кривбасбаскет-Люкс” - БК-93 “Пульсар” - 104:97 (17:23, 33:18, 21:24, 33:32).

Судді: Б. Шульга, І. Калугін, В. Ісаченко.

Кривий Ріг: Журжій (7 очок, 11 хвилин), Бойко (12, 29), Глєбов (7, 18), Неухацький (17, 20), Алексєєнко (5, 9), Кондратовець (21, 27), Герасимчук (10, 28), Близнюк (5, 18), Коробльов (10, 19), Павлович (10, 22).

Рівне: Рябінін (6 очок, 17 хвилин), Дятловський (10, 33), Дубнюк (24, 34), Скиданов (15, 26), Шемосюк (11, 23), Сокур (21, 36), Мякінін (8, 11), Шелуха (2, 20).

Прикро, що чергова гостьова поразка підопічних Михайла Переверзія припала саме на принциповий двобій із головним конкурентом у боротьбі за виживання в еліті українського баскетболу.

Проте на старті матчу рівняни навіть без двох нападників основного складу - Юрія Фрасенюка та Андрія Артимовича (які зазнали ушкоджень у попередній грі) краще виглядали в атаці і закономірно виграли першу чверть - 23:17.

Тим не менше, на велику перерву команди пішли вже за рахунку - 50:41 - на користь криворожан.

Переломною у грі стала саме друга десятихвилинка, у якій господарі створили собі пристойний очковий гандикап.

Усе, на що спромоглися рівняни упродовж двох заключних чвертей - це скоротити відставання в рахунку з дев’яти до семи пунктів.

Отож, саме “Пульсар” тепер замикає турнірну таблицю чемпіонату.

Звєздан Мітровіч, тренер БК “Кривбасбаскету”: “Добре, що сьогодні ми перемогли. Це допоможе моїм гравцям у психологічному плані. Хоча грою команди я абсолютно незадоволений. Ми занадто часто припускалися помилок у обороні. Попереду ще багато роботи”.

Михайло Переверзій, тренер БК “Пульсар”: “Це був один із найкращих матчів моєї команди у сезоні. Вирішальним став провал моїх підопічних у другій чверті. Команда рівня Суперліги не має права дозволяти собі після виграної першої чверті програвати у другій п’ятнадцять пунктів”.

Наступну гру “Пульсар” проведе у Рівному восьмого грудня проти “Сумихімпрому”.