Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №322 від 13.12.2007p.
23429

#Баскетбол

Дежа-вю по-рівненськи

Рівненський “Пульсар” зазнав прикрої поразки на власному майданчику від “Сумихімпрому” - 79:82

БК-93 “Пульсар” (Рівне) - “Сумихімпром” (Суми) - 79:82 (15:16, 23:23, 17:19, 24:24). Судді: Чайковський, Боженар, Нагорний. Рівне: Рябінін (12 очок, 15 хвилин), Дятловський (15, 33), Дубнюк (7, 31), Шемосюк (14, 27), Коваль (2, 10), Артимович (15, 26), Сокур (14, 34), Мякінін (0, 5), Шелуха (0, 18). Тренер: Михайло Переверзій. Суми: Коженець (20 очок, 25 хвилин), Томіч (1, 17), І. Кривич (6, 25), Зозуля (9, 16), Малиш (9, 20), Р. Кривич (21, 33), Габшис (8, 21), Загрибельний (5, 16), Лепінайтіс (3, 23). Тренер: Рімантас Ендріяйтіс.

Рік тому гра у Рівному видалася для сумчан надважкою. Лише на останніх секундах гості зуміли здобути важливу перемогу - 88:86.

Хто міг уявити, що цього разу сценарій програного волею Фортуни матчу повториться.

З перших секунд поєдинку обидві команди кинулися в атаку. Попервах краще це виходило у “пульсарівців”. Гості упродовж чотирьох дебютних хвилин вже встигли “напрацювати” на п’ять командних фолів. Господарі намагалися реалізовувати штрафні кидки зі стовідсотковою влучністю. Проте наприкінці десятихвилинки сумчани таки вийшли вперед у рахунку - 15:16.

Слабким місцем рівнян у звітній грі, за традицією, стала гра на підборі. Повновладними господарями під обома кільцями були Томіч і Коженець.

У середині другого періоду Дятловський влучним кидком знову вивів “Пульсар” вперед у рахунку - 28:25. Згодом Сокур збільшив відрив до п’яти пунктів - 30:25. Але навіть такої переваги господарі втримати не змогли. Перед свистком на велику перерву Габшис вивів сумчан уперед - 39:38.

На старті третьої чверті Ростислав Кривич збільшив відрив у рахунку до п’яти пунктів - 64:59. Після цього наздогнати гостей “помаранчеві” так і не змогли.

Перед заключним періодом рахунок на табло був 58:55 - на користь “Хімпрому”.

У вирішальній десятихвилинці господарі усі сили кинули в атаку, бажаючи відігратися. І це їм майже вдалося. Андрій Артимович тричі закинув здалеку, звівши перевагу гостей до мінімуму.

За тринадцять секунд до фінальної сирени гості вели - 80:78. На лінії штрафних кидків опинився Рябінін. На жаль, із двох кидків Олексія влучним був лише один - 79:80. А за час, що залишився, гості здобули ще два очки - 82:79. Найгірша поразка - незаслужена.

Дублери ж “Пульсару” знову перемогли - 79:68.

Рімантас ЕНДРІЯЙТІС, тренер “Сумихімпрому”: “До Рівного ми приїхали за перемогою. Проте останні перемоги над “Пульсаром” даються нам дуже важко. Мої гравці гадають, що якщо команда посідає останнє місце, то у грі з нею можна не напружуватися. Грою я не задоволений. Дуже сподобалася місцева публіка”.

Михайло ПЕРЕВЕРЗІЙ, тренер “Пульсару”: “Напружений матч, як і минулого року, завершився для нас мінімальною поразкою. Дякую підопічним, які зіграли добре, і вболівальникам. Серія наших помилок призвела до поразки. Сьогодні вдача була явно не на нашому боці”.