Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №213 від 10.11.2005p.
23429

#Баскетбол

»Пульсар» вийшов з «коми»

Зазнавши в першому турі нинішнього чемпіонату за цілком пристойної гри прикрої поразки від столичного «Будівельника», рівненські баскетболісти пізнали справжній психологічний шок. У результаті, так і не зумівши оговтатися, програли ще в трьох наступних календарних поєдинках.

Однак, тимчасові прикрощі не підірвали віри палких вболівальників у команду, котра віддячила їм першою в цьому сезоні перемогою в домашній зустрічі з харківським «Політехніком».

Щоправда, розвиток подій на майданчику змусив похвилюватися як самих баскетболістів, так і їх шанувальників. Активно розпочатий дебют поєдинку дозволив «пульсарівцям» першу десятихвилинку завершити на свою користь з різницею у вісім очок, а в середині третьої чверті збільшити перевагу до 18 очок. А далі команду наче підмінили: у рівнян, практично, ніщо не клеїлося, коли в гостей, навпаки, на диво влучними вдавалися кидки з дальньої дистанції. Дійшло до того, що за кілька хвилин до завершення зустрічі «пульсарівці» випереджали суперників лише на одне очко. Та, на щастя, наші баскетболісти таки зуміли взяти себе в руки і вирвати вкрай потрібну для них перемогу. Матч завершився з рахунком 83-77, з яких 27 очок записав до свого доробку Вадим Ріка.

Наступну зустріч БК «Пульсар» проведе аж 19 листопада в Кривому Розі з місцевим «Кривбасбаскетом».