Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №323 від 20.12.2007p.
Передплатні індекси:
23429 (на 1-6 місяців)
08903 (на рік).
Тел. +38(0362) 62-31-31
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Липень 2017p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Серпень 2017p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31


Надія захистить усіх, хто звернеться і хто в Бога вірить! Тел.:(095) 92-61-876, (096) 67-38-505

¤ Формула успіху

Віктор МАТВІЄНКО: “Найважча професія - БУТИ ЛЮДИНОЮ”

Віктор МАТВІЄНКО: “Найважча професія - БУТИ ЛЮДИНОЮ”

“Я хочу дати шанс кожному рівнянину (і не тільки) відкрити свою маленьку справу, щоб разом будувати велику Україну”

Рік, що минає, для начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській області Віктора МАТВІЄНКА був переломним. Адже після більш ніж 20-річної праці в органах МВС полковник міліції Матвієнко вже півтора року продовжує свій послужний список на новому поприщі - в системі територіальних органів ФДМУ. Як оцінює нову посаду кадровий офіцер МВС, якому не звикати до труднощів і дисципліни? “Відповідальність стала набагато більшою, - відверто каже Віктор Андрійович, - як перед колективом, в якому ти працюєш, так і в цілому перед суспільством, особливо перед тими відкритими акціонерними товариствами, де відділення веде організаційну роботу щодо управління об’єктів, які під час приватизації не ввійшли до статутного фонду”.

“Я живу і працюю для людей”

- Пане Вікторе, завершується 2007 рік, Ви задоволені його підсумками?

- Звичайно, адже в цьому році багато чого було зроблено. 29 листопада на засіданні колегії голова Фонду державного майна України Валентина Семенюк, її заступники та члени колегії високо оцінили роботу Рівненського регіонального відділення ФДМУ. Вперше за 15 років його існування в доповіді голови фонду кілька разів згадувалося про наші здобутки. До речі, “Бюлетень приватизації” часто повідомляє про успіхи колективу відділення у вирішенні проблемних питань приватизації, реформування власності, надходження коштів до державного бюджету.

Отже, 2007 рік для нашого відділення був позитивним, незважаючи на відволікання від роботи на численні судові засідання, на яких ми безкомпромісно відстоювали інтереси як держави, так і жителів Рівного й області. Що стосується судових позовів пана Марчевського, пов’язаних із його бажанням повернути втрачену посаду керівника відділення, то я на них не звертаю уваги. Адже робота, якою займаюся, йде в першу чергу не на мою користь, а на благо колективу і держави - я живу і працюю для людей.

Щодо зміни керівництва у центральному апараті Фонду держмайна після формування нового коаліційного уряду, то я за це не переживаю: робота відділення - прозора, чесна і відверта. Ми вчасно інформуємо обласну владу про приватизацію усіх об’єктів із державною часткою власності, вживаємо всі заходи, що в нашій компетенції, щодо сплати заборгованості по заробітній платні та нарахувань до Пенсійного фонду. Якщо на початку 2007 року заборгованість перед Пенсійним фондом була близько 80 тисяч гривень, то на сьогоднішній день вона зменшилася втричі.

Кардинально змінивши підхід до роботи, Рівненське регіональне відділення Фонду держмайна, зайнявши перше місце по надходженню коштів від приватизації до державного бюджету та реформуванню об’єктів державної власності у приватну, стало одним із кращих в Україні. Ми досягли вищих економічних показників, ніж Львівське відділення ФДМУ, в якому трудиться майже в чотири рази більше працівників, ніж налічує наш колектив.

“Нас цікавить проблема пошуку інвестора”

- Один дотепник сказав, що досягнення країни зводили нанівець зусилля людей. Що робить Регіональне відділення ФДМУ для того, щоб зусилля підприємців Рівненщини приносили користь державі й людям?

- Виконуючи відповідні доручення та Указ Президента України Віктора Ющенка, ми активно сприяємо розвитку середнього та малого бізнесу. Зокрема, проводимо пошук привабливих об’єктів, які можна здати в оренду для більш ефективного використання державного майна. З цією метою направляємо інформацію у друковані ЗМІ, на веб-сторінку центрального апарату Фонду держмайна та в Інтернет. Діловим людям, які звертаються до відділення з проханням підшукати приміщення під офіс, для виробництва або будь-якої іншої діяльності, надаємо всю необхідну інформацію.

Сьогодні нас цікавить проблема пошуку інвестора. Наприклад, є незавершене будівництво по видобуванню крейди в селі Мильча Дубенського району, про що ми повідомили як у місцевих, так і в загальнонаціональних друкованих виданнях. Тож будь-яка фізична чи юридична особа може звернутися до нас й отримати потрібну інформацію про перспективний бізнес - крейди у Мильчі вистачить на 20-30 років видобутку.

Видатний американський письменник Теодор Драйзер неодноразово казав друзям: “Своїй, нехай маленькій, справі я віддаю перевагу перед усіма біржами світу”. На новому поприщі я хочу дати шанс кожному рівнянину (і не тільки) відкрити свою маленьку справу, щоб разом будувати велику Україну.

“Гуртожиток купили за… 76 доларів”

- Де важче працювати: в міліції чи у Фонді держмайна?

- Найважча професія - бути людиною. На жаль, не всі чиновники це розуміють, що і призвело до порушення конституційних прав рівнян, які мешкають у відомчих гуртожитках. Наприклад, гуртожиток по вул. Відінській, 10 увійшов до статутного фонду як будівля: її купили, здається, за… 76 доларів. А про те, куди подінеться 240 його мешканців, ніхто тоді не подумав. У зв’язку з цим я запропонував першому заступнику міського голови Рівного Олексію Хмилецькому провести спільну нараду щодо передачі гуртожитків по вул. Відінській, 10 та вул. Відінській 42-а у комунальну власність, а також залучити до вирішення цих питань представників прокуратури, управління житлово-комунального господарства міськвиконкому та ЗАТ “Житлобуд-6”.

Юристи регіонального відділення та центрального апарату Фонду держмайна постійно надають мешканцям відомчих гуртожитків правову допомогу. Зокрема, представляли інтереси жителів гуртожитку по Відінській, 10 у судах - у Рівненському міському, в Апеляційному Рівненської області та Вищому адміністративному. Як відомо, Вищий адміністративний суд своєю постановою від 10 жовтня 2007 року визнав договір купівлі-продажу в частині придбання гуртожитку по вул.Відінській, 10 недійсним. А відтак приміщення гуртожитку мало би бути вилучене у ЗАТ “Житлобуд-6” та передане у відання міської влади.

Що стосується гуртожитку по вул. Відінській, 42-а, то члени обласної робочої групи з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств на своєму засіданні, яке відбулося 5 грудня, доручили обласному управлінню юстиції проаналізувати судові рішення у справах, пов’язаних із конфліктом навколо цього гуртожитку. За ініціативою Регіонального відділення ФДМУ, досвідчені юристи мають дослідити їх на предмет наявності підстав для притягнення суддів до передбаченої законодавством відповідальності та необхідності подання відповідного звернення до Міністерства юстиції України.

Протягом 2007 року наші юристи взяли участь у 46 судових засіданнях по цій справі. Аналіз змісту неправових судових рішень, винесених проти Регіонального відділення ФДМУ щодо його права та обов’язку розпоряджатися будівлею гуртожитку, показує одні й ті ж прізвища суддів. Більше того, останнім часом по деяких справах виносяться судові рішення взагалі без нашої участі.

“Суди і чиновники діють упереджено”

- Пане Вікторе, відверте захоплення державного майна КВТПП “Вілет”, ТзОВ “Тараоптторг”, ТзОВ “Мобіль”, ТзОВ “Західпромресурси”, ППФ “Євротранс” та підприємцем Климук (Лобозінською) О.М., в яких закінчився термін дії договорів на оренду площі в гуртожитку по Відінській, 42-а, Ви назвали “білим рейдерством”. Що є підгрунтям такого явища - недосконалість вітчизняного законодавства чи відверта корумпованість місцевих судів і чиновників?

- Звичайно, можна розглядати це питання в контексті, але проблема корумпованості державних службовців - це компетенція правоохоронних органів. Водночас, беручи до уваги факти, з якими я стикаюся щоденно, можу констатувати, що як суди, так і чиновники в окремих випадках діють упереджено. Днями відбулося засідання в Рівненському міському суді, де були присутні представники податкової інспекції міста Рівне, які зацікавлені в розгляді однієї справи не на користь держави. Ситуація унікальна: начальник юридичного відділу податкової інспекції не захищає інтереси держави і суспільства і, діючи всупереч позиції органів виконавчої влади, що їх відстоюють, підтримує комерційні інтереси конкретної бізнесової структури. Можна впевнено говорити про матеріальну зацікавленість цієї людини, про що я повідомив начальника податкової інспекції міста Рівне пана Калитюка. На сьогоднішній день направлені відповідні матеріали голові ДПА в Рівненській області.

- На мій погляд, Вікторе Андрійовичу, вміння захищати державу й суспільство, гостре реагування на несправедливість, постійна готовність прийти на допомогу простим людям - найкращі риси справжніх офіцерів міліції, до яких, безумовно, належите і Ви. Якими будуть Ваші побажання рівненським міліціонерам у день їх професійного свята?

- Щоб мої колеги - колишні й ті, що продовжують працювати в органах МВС, - завжди йшли на роботу і поверталися додому, бо їх чекають дружини і діти. Щоб приймали будь-які рішення професійно, виважено й обмірковано. Щоб надійно захищали порядок у державі та честь і гідність її громадян.

У дзеркалі статистики

33 мільйони 75 тисяч гривень спрямувало до держбюджету Регіональне відділення Фонду державного майна України по Рівненській області за 11 місяців 2007 року.

Зокрема, лише від приватизації державного майна бюджет поповнився на 5 мільйонів 696 тисяч 432 гривні. Ця сума більш, ніж удвічі, перевищує доведене відділенню річне планове завдання. 2 мільйони 321 тисячу 835 гривень отримав бюджет від оренди державного майна, в тому числі за листопад - понад 257 тисяч гривень.

Крім того, за грошові кошти на спеціалізованих аукціонах (через ДАК “Національна мережа аукціонних центрів”) у цьому році були продані державні пакети акцій 11 відкритих акціонерних товариств (“Рівнесільмаш”, “Рівненський радіотехнічний завод”, “Азоттон”, “Рівнехімрембудмонтаж” та інші).

20.12.2007Розмову вів Олександр ОЛЬХОВИК


Переглядів: 1965

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 822 від 10.08.2017p.
¤ 
Як ідеально розрахувати час варіння яєць

Як ідеально розрахувати час варіння яєць

У приготуванні яєць більшість з нас вважає себе експертами, адже немає нічого простішого, ніж зварити їх круто або у мішечок....

¤ 
Рівненські дзюдоїсти вибороли на чемпіонаті Європи 8 нагород

Рівненські дзюдоїсти вибороли на чемпіонаті Європи 8 нагород

Три золота, два срібла та три бронзи вибороли дзюдоїсти Рівненщини у складі національної збірної на чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору....

¤ 
Кавуни: м’якоть – для нирок, шкірка – для печінки, насіння – від глистів

Кавуни: м’якоть – для нирок, шкірка – для печінки, насіння – від глистів

Кавуни – це улюблені літні ласощі як дітей, так і дорослих. Тому, дочекавшись сезону кавунів, насолоджуйтеся якомога більше ними, адже, як усім відомо, ця ягода не лише смачна, а й корисна....

¤ Лідер ринку
РДБК: Впевненість у майбутньому

РДБК: Впевненість у майбутньому

Віталій РОМАНЮК: «Будівництво в усі часи було та залишається не тільки практичною необхідністю, а й високим мистецтвом»

ТДВ «Рівненський домобудівний комбінат» успішно реалізує свої вироби не тільки в Рівному - майже 80% продукції поставляється на будівельні об’єкти в Києві, Львові та Стрию, а також в Івано-Франківську...

¤ 
Поліцейські вилучили патрони та пістолет

Поліцейські вилучили патрони та пістолет

У ході оперативно-профілактичних заходів «Зброя та вибухівка» правоохоронці вилучили 78 патронів різного калібру та саморобний пістолет....

¤ 
«Купила» мішок борошна за 12000 гривень

«Купила» мішок борошна за 12000 гривень

Під приводом купівлі борошна за дешевшою ціною троє невідомих осіб зуміли поцупити у жительки села Зоря 12 тисяч 100 гривень. Зловмисників, які пересувались на автомобілі, розшукує поліція....


Найпопулярніші 15 статей:

1. Розклад руху приміських та пасажирських потягів [242] (19152)
2. Розклад руху автобусів [253] (17788)
3. Моє місто - найкраще [427] (13682)
4. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (9371)
5. Скрегіт зубами посеред ночі [312] (9323)
6. Догляньте мене до смерті [278] (8925)
7. Коли розпочинати садити городину [599] (8841)
8. Не я б’ю, верба б’є За тиждень - Великдень! [235] (7826)
9. Душ для всіх [432] (6903)
10. Приваблюють і відлякують привиди Тараканівського форту [419] (6807)
11. Кульова блискавка: феномен, який не розгадано [462] (6558)
12. Тахінна халва зміцнює кістки та зуби [390] (6378)
13. ПАТ “Волинь- Цемент”: [505] (6366)
14. За кордон можна вивезти не більше 50 тисяч доларів! - [205] (6342)
15. “Тартак” закликав не бути байдужими [205] (6303)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Кавуни: м’якоть – для нирок, шкірка – для печінки, насіння – від глистів (319)
2. Як ідеально розрахувати час варіння яєць (312)
3. Обережно – змії! (311)
4. За самовільне спалювання сухої трави та сміття - штраф (305)
5. РДБК: Впевненість у майбутньому (304)
6. Де розмістити інформацію про компанію? (302)
7. Діти з Рівненщини відпочивають у Європі (302)
8. СУ-39 відродилося, наче Фенікс, працює, живе та модернізується (302)
9. Фото на керамике (301)
10. Карткові «кидки» (301)
11. З Одеси – без медалей (301)
12. Після проведеного капітального ремонту вийшов на лінію черговий тролейбус «Škoda 14Tr» №142 (300)
13. Рівненські дзюдоїсти вибороли на чемпіонаті Європи 8 нагород (300)
14. Жебрачка (295)
15. П’ята пора року (295)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2015 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс