23429

#Баскетбол

Подарунку під Новий рік не дочекалися

БК “Азовмаш” (Маріуполь) - БК-93 “Пульсар” - 84:76

“Пульсар, ” ведучи у рахунку, у ході гри знову примудрився програти. Все-таки клас суперника був незрівнянно вищим і, у підсумку, переміг саме “Азовмаш” - 84:76.

БК “Азовмаш” (Маріуполь) - БК-93 “Пульсар” - 84:76 (23:13, 17:28, 19:20, 25:15).

Судді: В. Сліпуха, І. Колучин, А. Калашников.

Маріуполь: Різ (2 очка, 7 хвилин), Едні (15, 24), Ліаделіс (21, 26), Скутельник (5, 11), Делінінкайтіс (7, 19), Локтіонов (7, 19), Подорваний (0, 7), Мещеряков (16, 35), Бюфорд (9, 30), Антонієвич (2, 6).

Рівне: Рябінін (15 очок, 27 хвилин), Дятловський (7, 29), Захожий (2, 10), Дубнюк (15, 28), Коваль (0, 8), Артимович (11, 20), Сокур (17, 30), Шелуха (9, 30).

Віце-чемпіон України, маріупольський “Азовмаш”, давно не демонстрував у матчах із “Пульсаром” подібної гри.

Заробивши очковий гандикап за підсумками першої чверті, господарі просто перестали грати. Ну не було у них бажання витрачати сили на “Пульсар”, адже за кілька днів до звітного поєдинку маріупольці відіграли важкий єврокубковий поєдинок проти російських “Хімок” (кубок УЛЕБ). У Підмосков’ї команда Рімаса Гірскіса перемогла. Тож закономірно, що баскетболісти вирішили розслабитися у черговій календарній грі Суперліги.

Проте “пульсарівці” вкотре довели, що вони не є “постачальниками очок” для грандів, давши справжній бій фавориту.

У другому періоді гри “Пульсар” не лише наздогнав “Азовмаш” у рахунку, а й вийшов уперед - 41:40.

Підопічні Михайла Переверзія нарешті повірили у свої сили і продовжили грати. У підсумку третя десятихвилинка теж завершилася перемогою гостей.

Виходячи на останню чверть, рівняни вели у рахунку у два очка - 61:59.

Але - чудасія! У заключному періоді азовці згадали про свій статус флагмана вітчизняного баскетболу. Легіонери “біло-синіх” на чолі з Ліаделісом перетворили “-2” на “+8”! У цей час “помаранчеві” й справді виглядали статистами на майданчику.

У підсумку, команда Гірскіса вкотре перемогла, майже не доклавши жодних зусиль, а “Пульсар”, хоч як не старався - знову програв.

Поступилися азовцям і дублери “Пульсару” - 49:95.

Наступну гру підопічні Михайла Переверзія зіграють вдома 5 січня проти столичного “Будівельника”. Початок матчу о 16 годині.