Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №327 від 17.01.2008p.
23429

#Міні-футбол

“Метрополітен”, “Будівел”… Хто наступний?

МФК “Рівне” впевнено пройшов до чвертьфіналу Кубка України з міні-футболу, вдруге перемігши у грі-відповіді попереднього раунду турніру представника вищої ліги - дніпропетровський “Будівел” - 5:3.

МФК “Рівне” - “Будівел” - 5:3 (4:1)

Перша гра - 7:6.

Рівне: Щербаков - Жак, Волох, Петрик, Сондак, Басюк, Басіч, Дармовіс, Савчук, Шипуков.

Тренер: Юрій Баховський.

Дніпропетровськ: Барсуков, Шевцов - Масенко, Сопільник, Маржановський, Ковель, Косенко, Фетько, Богомазов, Будін.

Тренер: Олександр Юзик.

Голи: Сондак (4, 35), Волох (8), Маржановський (17, автогол), Жак (20) - Сопільник (1), Фетько (24, 36).

На 39-й хвилині Сондак не реалізував пенальті (вище воріт).

Після важкої перемоги на виїзді, на власному майданчику від рівнян уболівальники очікували лише перемоги. Проте на позитивний результат налаштовувалися і гості. Уже на сьомій секунді гри Валентин Сопільняк наочно продемонстрував амбіції дніпрян, розпечатавши ворота Щербакова.

Деякий час після пропущеного голу у стані господарів царювала легка паніка.

Перелом у гру вніс гол Сондака. Володимир отримав м’яча поблизу воріт гостей і ударом від дальньої стійки зрівняв рахунок. Згодом Роман Волох вже вивів господарів вперед. Після цього на майданчику була лише одна команда - МФК “Рівне”.

На сімнадцятій хвилині першого тайму Сондак потужно пробив по воротах “Будівела” з близької відстані. М’яч влучив у перекладину воріт Барсукова, відскочив у Маржановського, що біг назустріч, і втретє опинився у сітці воріт дніпрян - 3:1.

У ці хвилини “Будівел” насилу відбивався від атак господарів.

На останній хвилині тайму Жак розіграв “стіночку” із Едуардом Петриком і, забиваючи гол вже у порожні ворота, встановив рахунок - 4:1.

Щойно розпочалася друга половина гри, як знову міг забити Жак. Вадим вкотре продерся лівим флангом і небезпечно пробив з-під захисника - мимо.

На фоні величезної переваги МФК зовсім нелогічним виглядав гол “Будівела”. Олексій Фетько потужно пробив справа і “кулястий” від дальньої штанги влетів у ворота господарів - 4:2.

Після цього ігрова ініціатива перейшла вже до гостей. Двічі небезпечно пробивав Богомазов.

Рівняни відповіли шедевральним крученим ударом Сондака - знову хрестовина!

На 35-й хвилині Дармовіс виконав точну передачу на партнера і все той же Сондак знову поцілив ворота Шевцова - 5:2.

На 36-й хвилині нагадав про себе Фетько. Олексій знову обіграв кількох рівнян і пробив точно поміж ніг Щербакову - 5:3.

За час, що залишався, підопічні Юрія Баховського втратили ще дві нагоди відзначитися: Сондак не реалізував пенальті, а Жак - вихід віч-на-віч із голкіпером “Будівела”.

Перемога вивела рівнян до чвертьфіналу розіграшу Кубка України.

Тим часом, днями відбулося жеребкування матчів 1/4 Кубка України з міні-футболу.

На цій стадії рівнянам у суперники дістався ще один представник вищої ліги - львівський “ТВД”.

Пари суперників виглядають так: “Енергія” (Львів) - “Універ-Автомар” (Суми), “ТВД” (Львів) - МФК “Рівне”, “Планета-Міст” (Київ) - “Єнакієвець” (Єнакієве), “Ураган” (Івано-Франківськ) - “ЛТК” (Луганськ).