Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №327 від 17.01.2008p.
23429

#Волейбол

Програли аутсайдеру

“Реґіна-Арт” у першому турі нового року несподівано двічі поступилася у Донецьку одному з аутсайдерів вищої ліги - “Медіці-ШВСМ” - 2:3, 2:3.

Подвійну поразку рівнянок можна пояснити лише післяноворічним синдромом.

У першій грі туру підопічні Валерія Пархоменка, програвши першу партію - 20:25, легко виграли дві наступні - 25:19 та 25:16. Здавалося, загальна перемога вже у кишені. Але донеччани несподівано змінили хід гри; спочатку зрівняли рахунок - 25:23, а потім і виграли на тай-брейку - 16:14.

Другий матч став ще більшим розчаруванням для рівнянок. Після двох вдало проведених партій “Реґіна” вела у рахунку - 2:0 - 25:15 та 25:14. Проте у вирішальний момент наші дівчата знову віддали ініціативу, програвши дві наступні партії і тай-брейк - 18:25, 18:25 та 8:15.

Таким чином, “Реґіна-Арт” відкотилася на третю позицію у турнірній таблиці, маючи в своєму активі 32 очки.

Результати інших поєдинків туру: “Рось-Університет” - “ЧІПБ-Круг” - 3:0, 3:2; “Медуніверситет-Олімп” - “Хімік” - 3:0, 3:2; “Дніпро-Десна” - “Іскра-Педуніверситет” - 1:3, 0:3.