23429

#Баскетбол

За звичною схемою

БК-93 “Пульсар” - МБК “Миколаїв” - 66:83 (14:22, 21:27, 16:17, 15:17)

Тонкою білою смужкою на чорному фоні виступів “Пульсара” стала недавня вольова перемога над “Будівельником”. У грі чотирнадцятого туру баскетбольної Суперліги “помаранчеві” знову нічого не змогли протиставити злагодженим діям МБК “Миколаєва”, поступившись - 66:83.

Судді: В. Боженар, В. Сліпуха, В. Ісаченко.

Рівне: Рябінін (7 очок, 22 хвилини), Дятловський (7, 25), Захожий (4, 15), Дубнюк (21, 37), Скиданов (4, 17), Артемович (7, 30), Сокур (16, 33), Мякінін (0, 5), Шелуха (0, 15).

Миколаїв: Раєвський (21 очко, 35 хвилин), Плевич (2, 4), Онуфрієв (14, 36), Бесков (0, 17), Чеусов (2, 18), Донченко (0, 1), Гладир (27, 34), Виноградов (8, 24), Ткач (9, 31).

Лише кілька хвилин поєдинку пройшли у рівній боротьбі. Починаючи із середини стартової чверті Чеусов, Раєвський та Гладир створили комфортний для своєї команди відрив у рахунку - 22:14.

На старті другої десятихвилинки Артимович та Сокур дещо скоротили відставання - 20:25. Проте такий рахунок протримався недовго. Лідери гостей Раєвський та Гладир швидко розставили усі крапки над “і” у грі, збільшивши відрив від підопічних Михайла Переверзія до “+16”. Перед самою сиреною на велику перерву встиг закинути Захожий, проте його два очки вже нічого не вирішували - 35:49 - на користь “Миколаєва”.

Інтригу матчу на старті третього періоду повернули Анатолій Дубнюк (шість очок поспіль упродовж однієї хвилини) та Стас Сокур. Рівняни скоротили відставання у рахунку до “-6” - 49:55.

Але після чергового сплеску активності у грі господарів настав черговий спад. Баскетболісти МБК “Миколаєва” вирішили не повторювати гіркого досвіду “будівельників” і сповна використали провали “пульсарівців” у обороні.

На заключну чверть команди вийшли за рахунку - 66:51 - на користь гостей.

Останній період став чистою формальністю. Гравці “Пульсару” намагалися наздогнати суперників. Навіть, вже вкотре, скоротили відставання у рахунку до “-6” - 62:68. І все ж, черговий ривок гостей закріпив їхню впевнену перемогу - 83:66.

Наступний матч “помаранчеві” проведуть 19 січня у Дніпропетровську проти БК “Дніпро”.