Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №328 від 24.01.2008p.
23429

#Міні-футбол

“ТВД” рівнянам не по зубах?

МФК “Рівне” у першій грі чвертьфіналу кубка України з футзалу програло у Львові третій команді вищої ліги - “ТВД” - 1:5.

“ТВД” (Львів) - МФК “Рівне” - 5:1.

“ТВД”: Мельник - Вахула, Рогачов, Деніс, Кордоба - Сільченко, Хавер, Маржановський, Білоус - Чеботарьов, Кіндій.

“Рівне”: Щербаков (Чемерис, 23) - Басюк, Жак, Петрик, Волох - Дармовіс, Савчук, Басіч, Сондак - Жовтун.

Голи: Кордоба (2), Чеботарьов (5), Рогачов (22), Маржановський (23), Білоус (37) - Жак (21). Попередження: Рогачов (36) - Чемерис (36).

Рівненський клуб залишився єдиним представником першої ліги на цій стадії турніру. І, схоже, довга переможна епопея наших футболістів у кубку невдовзі завершиться. Надто вже не пощастило команді із жеребом - суперник - один із найсильніших клубів країни.

З перших секунд матчу фаворит гри взявся доводити свою силу: вже на другій хвилині Рогачов віддав на Кордобу, який пробив у протихід голкіперу. А ще через три хвилини Хавер відпасував на Чеботарьова, який із гострого кута забив другий гол у ворота Щербакова - 2:0.

Рівняни змогли перевести гру у спокійне русло. Двічі непогані шанси забити змарнував Сондак. А на старті другого тайму Жак, розігравши “стіночку” із Волохом, скоротив відставання у рахунку - 1:2.

Проте ще за хвилину львівяни розставили усі крапки над “і” у цьому поєдинку. Упродовж тридцяти секунд у ворота Чемериса влетіло два м’ячі і рахунок став вже 4:1 - на користь господарів.

До честі нашої команди, рівняни продовжували боротися. У одному з епізодів господарів пробачив Басіч, згодом штанга врятувала “ТВД” після удару Жака.

Натомість, вищоліговий клуб єдиний свій шанс використав: Білоус, опинившись віч-на-віч із Чемерисом, закріпив перемогу своєї команди - 5:1.

Результати інших матчів 1/4 кубка України: “Планета-Міст” - “Єнакієвець” - 2:2, “Ураган” - “ЛТК” - 3:1, “Енергія” - “Універ-Автомар” - 5:4.