23429

#Свято баскетболу

Загнали “Мавп” у клітку!

БК-93 “Пульсар” - “Черкаські мавпи” - 109:87 (23:22, 32:18, 26:16, 28:31)

Рівненський “Пульсар” у грі чергового туру суперліги проти “Черкаських мавп” не лише здобув таку бажану перемогу, а й вперше за останні кілька років набрав більше ста очок в одному матчі. Хочеться вірити, що цей яскравий результат стане лише першою сходинкою до майбутніх звершень.

Судді: Б. Шульга, В. Сліпуха, А. Бабик.

Рівне: Фрасенюк (12 очок, 30 хвилин), Рябінін (19, 27), Дятловський (21, 36), Захожий (0, 14), Дубнюк (27, 34), Коваль (2, 9), Артимович (17, 22), Сокур (11, 17), Шелуха (0, 5).

Черкаси: Ярутіс (12 очок, 18 хвилин), Чековскі (2, 12), Андрюкайтіс (15, 30), Ревзін (6, 30), Мінленд (24, 27), Едвардс (12, 17), МакЛінтон (9, 30), Лохманчук (3, 8), Лєбєдєв (4, 23).

Фаворитом зустрічі були саме “Черкаські мавпи”. Команда, левову частку якої складають дорогі закордонні легіонери, не може дозволити собі програвати у матчах з аутсайдерами, одним з яких, на жаль, є “Пульсар”.

Проте минулого року “Мавпи” вже отримали добрячого ляпаса від рівнян, програвши без шансів на порятунок. Сталося це навесні минулого року. Схоже, черкащани не засвоїли уроку. Що ж, “пульсарівці” з радістю повторили практичне заняття.

Перший влучний кидок у грі записав на свій рахунок Андрюкайтіс. “Мавпи” повели - 3:0. Рівняни зусиллями Рябініна ситуацію вирівняли. Так, упродовж усієї десятихвилинки команди йшли пліч-о-пліч. Перемогу у першому періоді господарям приніс Артимович, який вдало реалізував два штрафні кидки.

Те, що сталося далі, приємно здивувало всіх. “Пульсар” практично знищив суперника, нагадавши себе самого зразка 2002 року (коли “Пульсар” двічі поспіль був четвертим у чемпіонаті). Упродовж кількох хвилин господарі здійснили неймовірний ривок у рахунку - 25:10. Дубнюк, Рябінін, Артимович, граючись, закидали з дальньої дистанції, чим знищили порядок та ігрову думку в рядах “Мавп”.

На велику перерву підопічні Михайла Переверзія пішли, ведучи у рахунку п’ятнадцять пунктів - 55:40.

Усі намагання черкащан наздогнати “помаранчевих” у третьому періоді ні до чого не призвели. Навпаки, гості стали ще більше помилятися в обороні, а у нападі поспіх не дозволяв вчасно прийняти потрібне рішення.

У підсумку перевага “пульсарівців” лише збільшилася - 81:56! Гра для гостей була практично втраченою.

На старті заключної чверті рівняни відправили “Мавп” у повний нокаут. Дубнюк та Артимович продовжили використовувати дальні кидки, і згодом рахунок виріс до 99:68.

Гості спробували перехопити ініціативу і в середині чверті здійснили фінішний спурт - 11:0, скоротивши відставання в рахунку - 79:99.

Закінчення зустрічі команди провели у рівній боротьбі, що не завадило рівнянам набрати сто дев’ять пунктів, відірвавшись від суперника на двадцять два очка.

Шкода, що після такої феєрії “пульсарівцям” доведеться грати з київськими “вовками”. Так хотілося б продовження серії.

Наступну гру рівняни проведуть другого лютого у столиці проти БК “Київ”.