Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №334 від 06.03.2008p.
23429

#Коротко

“Водник” продовжує тріумфальну ходу

Щойно вщухли баталії зимової першості міста з футболу, як у Рівному стартував відкритий чемпіонат області.

У змаганнях беруть участь чотирнадцять колективів, які спочатку змагатимуться на груповій стадії (дві групи по сім команд), а потім гратимуть плей-офф.

У перших двох турах впевнено перемагав срібний призер зимової першості міста, “Водник”. Студенти спочатку переграли “Сокіл” (Радивилів) - 2:0, а потім - ФК “Гощу” - 1:0.

Чудово розпочав турнір новачок першої ліги чемпіонату області, ФК “Вельбівно”. Острожани розправилися з дубнівським “Спартаком” - 5:2 та “Високовольтником” - 2:0.

Також дві перемоги здобув кузнецовський “Ізотоп”. “Атомники” перемогли “Гощу” - 2:1 і “СДЮШОР-91” - 4:1.

Чемпіон Волинської області у двох поєдинках набрав лише три очка.

Результати інших матчів: “СДЮШОР-91” - “Славія” - 1:1, “Хімік” - “Вотранс” - 2:0, “Високовольтник” - “Случ-Класік” - 2:3, “Вотранс” - “Спартак” - 3:1, “Славія” - “Штурм” - 1:3.

У десятку не потрапили

БК “Сарни” не використали свій останній шанс поборотися за місце у топ-10 клубів вищої ліги чемпіонату України з баскетболу. Сталося це після домашньої суботньої поразки у передостанньому турі регулярної першості від вінницького “МСДЮШОРу” - 79:83.

У наступному матчі сарненчани виправилися і впевнено перемогли - 83:73, але на турнірну ситуацію це не вплинуло.

Таким чином БК “Сарни” не потрапляє до першої десятки команд Вищої ліги і побореться лише за 11-18 місця.

Поєдинки заключного туру підопічні Олега Краська проведуть у Івано-Франківську проти тамтешньої “Говерли”, але мотивації на це протистояння жодна із команд уже не має.

Наш суперник - луганська “Іскра”

“Реґіна-Арт” у заключному турі чемпіонату двічі впевнено перемогла в гостях дніпропетровський клуб “Дніпро-Десна” - 3:0 та 3:0.

У першій грі рівнянки без жодних проблем виграли усі три партії - 25:16, 25:15, 25:18. Повторилася історія і у другій грі. Дніпрянки нічого не змогли протиставити атаці “Реґіни”. Гості знову виграли усі партії - 25:19, 25:20, 25:18.

Результати інших поєдинків заключного туру: “Хімік” - “ЧІПБ-Круг” - 2:3, 3:1; “Іскра-Університет” - “Медуніверситет-Олімп” - 3:0, 3:0; “Рось-Університет” - “Медіка-ШВСМ” - 3:1, 3:0.

Таким чином, рівнянки посіли третю позицію у турнірній таблиці першості і у першому раунді плей-офф поміряються силами із лідером чемпіонату - луганською “Іскрою”.

До слова, для підопічних Валерія Пархоменка цей суперник не є зручним. У нинішньому сезоні “Реґіна” виграла у “Іскри” лише одну гру з чотирьох, та й то на тай-брейку - 3:2, поразки ж були більш болючими: двічі по - 1:3 та - 0:3.

Потенційні лідери

МФК “Рівне” у черговій домашній грі чемпіонату переграв столичний “Київ-Уніспорт” - 3:1.

Завдяки цій перемозі відставання рівнян від лідера першості, “Іллічівця”, скоротилося до чотирьох очок. При цьому команда Юрія Баховського зіграла на дві гри менше.