Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №337 від 27.03.2008p.
23429

#Подія

Рівненські школярі поїдуть до Львова

Завершився рівненський міський етап чемпіонату України з міні-футболу серед школярів шостих-восьмих класів.

За підсумками цього етапу змагань, право на участь у регіональному фіналі, що відбудеться у Львові, вибороли юні футболісти рівненської ЗОШ № 26.

За путівку до міста Лева у Рівному змагалися шістнадцять шкіл.

По-своєму цікавим був кожен із поєдинків.

На стадії 1/8 господарі міських змагань, футболісти ЗОШ №19, поступаючись по ходу гри - 1:2, змогли перемогти ЗОШ №11 - 4:3.

Не менш захоплюючим було і протистояння восьмої та десятої шкіл. Гравці ЗОШ №8 також програвали - 1:2, але у другому таймі змогли забити супернику три “сухих” м’ячі і виграти матч - 4:2.

В одній грі основний час так і не визначив переможця. Дуель ЗОШ №17 та ЗОШ №14 завершилась унічию - 2:2. У серії пенальті більше пощастило представникам чотирнадцятої школи - 2:0.

Не обійшлося і без розгромів. ЗОШ №23 перемогла ЗОШ №16 з рахунком - 6:1, футболісти ЗОШ №4 перемогли команду ліцею “Елітар” - 6:2, а гравці ЗОШ №26 (у яких урок футболу є обов’язковим) не залишили шансів третій школі - 8:0. Також до чвертьфіналу пробилися команди ЗОШ №24 та ЗОШ №25.

На жаль, у 1/4 розіграшу турніру в жодному матчі боротьби не вийшло. ЗОШ №24 впевнено перемогла господарів чемпіонату - дев’ятнадцяту школу - 8:2.

У грі фіналісти минулого року, команда ЗОШ №8, поступилася ЗОШ №23 - 1:6. Футболісти ЗОШ №25 перемогли однолітків із ЗОШ №14 - 5:1, а гравці ЗОШ №26 розгромили суперників із четвертої школи - 11:0.

Зрештою, після півфінальних матчів до фіналу дісталися два найсильніші колективи - ЗОШ №26 та ЗОШ №24.

У нерівній боротьбі перемогла яскрава комбінаційна та швидкісна гра юних футболістів двадцять шостої школи - 13:3.

Саме ця команда представлятиме місто Рівне на регіональному етапі Всеукраїнських змагань у Львові.

Організатори змагань визначали і школу, що має найкращу групу підтримки. У танцях та акробатичних етюдах на футбольному майданчику дівчатам-ученицям двадцять третьої школи рівних не було.