Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №340 від 17.04.2008p.
23429

#Футзал

За крок до вищої ліги

МФК “Рівне”, здобувши вольову перемогу у виїзному матчі із “ЗБК-5”, закріпився на другій позиції у турнірній таблиці першої ліги чемпіонату України з футзалу. Аби забронювати за собою путівку до вищого ешелону, рівнянам треба здобути хоча б три очка у двох поєдинках, що залишилося провести до кінця сезону.

Гра у Харкові проти “ЗБК” виявилася справді нелегкою і проходила вона за тим же сценарієм, що і перша зустріч цих команд у Рівному.

Харків’яни швидко відкрили рахунок. Статус-кво гри вирівняв влучним пострілом Вадим Жак - 1:1.

Наприкінці першого тайму господарі вдруге вийшли вперед, проте МФК “Рівне” знову відігрався - 2:2 (гол забив Богдан Савчук).

А за десять хвилин до завершення поєдинку Дмитро Жовтун вперше вивів свою команду вперед у рахунку - 3:2.

Згодом Роман Волох міг збільшити перевагу МФК “Рівне”, але не реалізував пенальті.

Мали шанс забити із семиметрового і господарі, проте, як і у рівненській грі, використати шанс останніх хвилин футболістам “ЗБК” не судилося.

Після перемоги над основним конкурентом, команда Юрія Баховського відірвалася від “ЗБК-5” у турнірній таблиці на чотири очка. Тепер, аби отримати путівку до вищої ліги, рівнянам потрібно бодай раз перемогти у двох наступних матчах (на виїзді із “Дніпром” та вдома із “ДЮСШ №5”).

Результати інших матчів: “ДЮСШ №5-Аркада” - “Іллічівець” - 3:3, “Меркурій” - “Дніпро-ШВСМ” - +:-.