Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №341 від 24.04.2008p.
23429

#Коротко

Поразка від аутсайдера

Лише одну перемогу у двох домашніх поєдинках чергового туру плей-офф вищої баскетбольної ліги здобув БК “Сарни” над аутсайдером змагань, командою “Орлан-НАПКС”.

У першій грі господарі, продемонструвавши швидкісну та результативну гру, легко перемогли - 107:92. А наступного дня сарненчани несподівано програли - 59:78. Поразка суттєво зменшила шанси команди Олега Краська посісти заповітне одинадцяте місце. Натомість сімферопольський “Орлан” після візиту до Сарн зумів покинути дно турнірної таблиці.

Першу та другу позиції у вищій лізі продовжують посідати БК “Донецьк” та “Дніпро-Азот”, відповідно.

І знову бронза

“Реґіна-Арт” знову посіла третю підсумкову позицію у вищій лізі волейбольного чемпіонату України.

Бронзові нагороди підопічні Валерія Пархоменка отримали після третьої у серії перемоги над черкаським “ЧІПБ-Кругом”.

Після двох поразок у Рівному, черкащанки влаштували “Реґіні” бій на власному майданчику. І навіть перемогли у першій грі, “розмочивши” рахунок серії - 3:0 (26:24, 25:18, 25:18).

Перемогли волейболістки “ЧІПБ” і у першій партії другої гри - 25:14. Проте потім гру повністю контролювала “Реґіна”, яка, перемігши у наступних трьох партіях - 25:19, 25:13 та 27:25, виграла гру - 3:1, а разом з тим і бронзову серію - 3:1.

У фіналі чемпіонату “Рось” на своєму майданчику втретє переграла луганську “Іскру” - 3:2 і отримала пряму путівку до суперліги.

Щороку рівнянки значно переважають за грою інші команди-учасниці змагань, окрім золотого та срібного призерів. За класом “Реґіна” продовжує поступатися колективам, що регулярно потрапляють (та покидають) суперлігу.

“Верес” знову не порадував

Продовжив свою програшну серію “Верес”. У двадцятому турі чемпіонату України серед команд другої ліги рівняни в гостях поступилися білоцерківському “Арсеналу” - 1:2.

Господарі поля повели у рахунку вже на дев’ятій хвилині гри. Відзначився Юрій Степанюк.

У середині другого тайму “Верес”, зусиллями Андрія Жука відігрався - 1:1.

Гра котилася до нічиєї, проте за дві хвилини до завершення матчу арбітр призначив пенальті у ворота Козіброди. Костянтин Деревльов одинадцятиметровий удар реалізував і приніс “Арсеналу” перемогу - 2:1.

На четвертій, доданій до основного часу, хвилині рівнянин Вадим Лозян грубо відповів на провокацію суперника і був вилучений з поля.