Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №344 від 16.05.2008p.
23429

#Спідвей

Програли у Гнєзно

Після феєричної перемоги над “Мшкольцом” у рамках другої польської спідвейної ліги “Спідвей-Рівне” у гостях поступився лідеру чемпіонату, “Старту” з Гнєзно - 44:49.

“Старт-Гнєзно” - “Спідвей-Рівне” - 49:44

“Старт”: Палюх (13 пунктів), Лінетт (5), Яблонський (9), Нільсен (2), Цєшлевіч (12), Файфер (0), Фольберт (8).

“Спідвей-Рівне”: Франкув (11 пунктів), Лесь (0), Харченко (5), Гузаєв (5), Іванов (4), Міхалук (1), Кус (18).

Дуже видовищною і напруженою видалась гонка в Гнєзно. До сьомого заїзду суперники йшли “колесо в колесо” - 18 :18.

У гостей найспритнішими на треці були польські легіонери Кус та Франкув. Переломним став саме сьомий заїзд. Матей Кус та Роман Іванов лідирували чи не до останнього віража, проте через проблеми з технікою зійшли з дистанції. Через таку прикрість замість перемоги - 5:1, рівненська команда програла - 1:5.

І знову пішла вперта боротьба. У наступному заїзді Маріуш Франкув випередив Фольберта і приніс у скарбничку клубу ще два очка.

У десятому заїзді на трек знову вийшли Кус та Іванов. І знову гонщики “Спідвей-Рівне” лідирували. Проте якщо цього разу Матей таки дістався фінішу першим, то Романа знову підвів мотоцикл. У підсумку Іванова встигли випередити Яблонський та Нільсен.

У дванадцятому заїзді Кус чудово відіграв роль джокера і у парі з Франкувом переміг суперників з рахунком - 8:1.

Чотирнадцятий старт гонки знову був за рівнянами. І знову відзначилася пара Кус - Іванов. Перед останнім заїздом перевага “Старту” була зведена до мінімуму - 44:43.

Проте “останній акорд” команді Володимира Жуковського не вдався. Франкув та Гузаєв на двох здобули лише один пункт, натомість Палюх та Цєшлевіч принесли своїй команді перемогу - 49:44.

Таким чином, “Спідвей-Рівне” продовжує посідати останню сходинку у турнірній таблиці. Лідирує “Старт” із Гнєзно.

Наступну гонку наша команда проведе першого червня у Рівному проти клубу “Кросно”.