Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №346 від 29.05.2008p.
23429

#Спідвей

У чемпіонаті України перемагає росіянин

Тріумфом Кирила Цуканова, росіянина із ліцензією виступів на українських змаганнях, завершився Другий етап чемпіонату України серед юніорів, що пройшов минулої неділі на рівненському мототреці.

Нагадаємо, що перший етап турніру, що мав раніше відбутися у Червонограді, було перенесено через незадовільні погодні умови.

Крім Кирила Цуканова, участь у гонці взяли представники українських спідвейних клубів “СПС Спідвей-Рівне”, “СК Трофімов”, “СТМК” (Червоноград), “СКА” (Львів) та легіонери, що також мають українські ліцензії: Євген Мітрофанов та Мацей Міхалук.

У підсумку другу позицію на етапі виборов рівнянин Станіслав Огороднік (“СК Трофімов”), бронза дісталася поляку Мацею Міхалуку (“СПС Спідвей-Рівне”).

Гонка проходила за таблицею тринадцяти учасників, по чотири заїзди кожному спортсмену, хоча виступали лише дванадцять. Багатьом гонщикам довелось їздити із заїзду в заїзд, що спричиняло часті затримки.

Загалом, гонщики більше боролися із розмоклою від дощів доріжкою, аніж із суперниками. Не обійшлося й без падінь.

Саме падіння не дозволили піднятись вище табелем про ранги двом Володимирам: Омеляну та Колодію, які посіли п’яте та четверте місця відповідно.

Повний склад учасників другого етапу чемпіонату України серед юніорів: Сергій Борисенко (Львів) - 6 пунктів, Володимир Омелян (Рівне) - 8, Володимир Колодій (Рівне) - 8, Євген Мітрофанов (Рівне) - 4, Кирило Цуканов (Червоноград) - 12, Олександр Гайковський (Львів) - 3, Володимир Тейгел (Червоноград) - 0, Станіслав Огороднік (Рівне) - 11, Андрій Мудрак (Червоноград) - 2, Михайло Онешко (Рівне) - 8, Микола Миронов (Червоноград) - 0, Мацей Міхалук (Рівне) - 9.

Також цього вечора змагалися гонщики у класі 125 кубічних сантиметрів. Перемогу тут здобув Едуард Петров, другим був Павло Кондратюк, а третє місце посів Юрій Петров.