23429

#Футбол

“Хімік” втрачає перемогу, а “ОДЕК” набирає обертів

У першій лізі чемпіонату області з футболу відбулися матчі десятого туру.

Діючий чемпіон нарешті показав справді видовищну гру. “ОДЕК” на власному полі легко переміг міцного горішка першості, “Славію” - 3:0. Два голи футболісти з Оржева встигли забити ще у першому таймі.

Цікава гра пройшла у Рівному, де “Хімік” зустрічався із “Волинь-Цементом”, який у цьому сезоні є одним із аутсайдерів першості.

Господарі виглядали набагато краще і заслуговували на перемогу. Кілька реальних нагод для взяття воріт здолбунівчан зіпсував Туліглович. Міг забити і Кузьмич.

Все ж, після передачі з лівого флангу та помилки оборони суперника “хіміки” вийшли вперед у рахунку. Гол на свій рахунок записав Левасюк.

Здавалося, господарі легко втримають мінімальну перемогу. Проте, спочатку ветеран “Волинь-Цементу”, Олександр Довгалець пробив зі штрафного у штангу, а вже за кілька хвилин нападник гостей Фокін зрівняв рахунок - 1:1.

Лідирувати у чемпіонаті продовжує “Маяк”. У Сарнах головний претендент за золоті нагороди переміг “Штурм” - 1:0.

Результати інших поєдинків туру: “Водник” - “Случ-Класік” - 0:3, ФК “Вельбівно” - “Сокіл” - 0:1, “Полісся” - “Ізотоп-РАЕС” - 1:0.