Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №216 від 01.12.2005p.
23429

#Знай наших!

Пелешок вкотре попереду

Минулої неділі на рівненському мототреці відбувся заключний IV етап Чемпіонату України з трекових гонок, які, фактично, завершили сезон в українському автомобільному спорті в 2005 році.

Останній етап виявився дещо непередбачуваним, визначивши відразу трьох переможців (Сергій Пелешок, Богдан Гнатюк та Олександр Рязанов), котрі набрали однакову кількість очок (13). Задля остаточного визначення найсильнішого, довелося проводити додатковий двадцять перший заїзд, що, до речі, трапляється вкрай рідко.

В особистому заліку чемпіоном України 2005 року з трекових перегонів став Олександр Рязанов. Друге місце зайняв Ігор Потапчук, і третє - Сергій Пелешок. У командному заліку IV етапу Чемпіонату України перше місце посіла рівненська команда «ВІК ЕКСПО МОТОР СПОРТ» (Сергій Пелешок, Микола Пелешок), друге - луцька команда «Хьорман Рейтинг Тім» (Ігор Потапчук, Юрій Потапчук) і третє також рівняни - команда «АКОРД С» (Сергій Миронюк, Олександр Рязанов, Сергій Антіпов).