Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №218 від 15.12.2005p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Зустріч із зіркою

У Рівне завітав Олександр Малінін

У Рівне завітав Олександр Малінін

»Поручик Голіцин» вчить українські пісні, а в екстремальні ситуації потрапляє майже під час кожних гастролей

Не так вже й часто в Рівне приїжджають співаки, чий творчий шлях настільки багатий та різноманітний, що дивуєшся, як вони встигають усе це робити, та ще й концерти в інших країнах влаштовувати. Сил додає улюблена творчість, в яку до безтями закохані, а також рідні люди, що уособлюють в собі і найпалкіших шанувальників, і «найзубатіших» критиків.

На «Бал Олександра Малініна», який відбувся в приміщенні Рівненського облмуздрамтеатру, рівняни чекали давно. Щоправда, послухати співака зміг далеко не кожен, адже ціни на квитки в перших рядах, чого душею кривити, «били» по кишені. А от можливість вільно поспілкуватися із зіркою журналістам таки випала.

Виявляється, пан Олександр народився в місті Свердловськ і вже в дитинстві навчився грати на гітарі. Після школи вступив у залізничне ПТУ, але навчання не дуже вабило хлопця. Покинувши пари та нудні лекції, він пішов служити в армію, а демобілізувавшись, вступив до естрадної студії при філармонії. Так і почався творчий шлях шоумена. Зірковий час Малініна настав на конкурсі «Юрмала-88», де талант отримав визнання та гран-прі фестивалю. А далі - концерти, гастролі та записи на звукостудіях…

Успіх виконання романсів навів виконавця на думку створити велике театралізоване шоу та програму «По дорозі додому», з якою він і завітав у наше місто. З одного боку, це подарунок рівнянам, а з іншого - самому співаку, адже місяць тому він відсвяткував день народження. У свої 47 років Олександр виглядає досить жваво, навіть не зважаючи на те, що доводиться часто їздити з міста в місто і недосипати через гастролі. За словами виконавця, кожна поїздка - своєрідний екстрім, адже невідомо, як його приймуть глядачі та як пройде концерт. Аби не було неприємностей з голосом, чоловік не вживає ніякої їжі до і після концерту, адже пам'ятає, як 15 років тому після автокатастрофи аж на шість місяців втратив голос. Також не любить виступати на стадіонах, віддаючи перевагу ошатним та урочистим облмуздрамтеатрам.

- Мої слухачі - поважні та забезпечені люди, - наголошує співак, - тому працювати люблю у великих, гарно оздоблених залах. До того ж, моя програма складається з театралізованого дійства, а на стадіоні, погодьтеся, це виглядатиме менш творчо. Часто запитують, який слухач найкращий? Можу сказати лише, що не буває поганих чи невдячних слухачів, бувають погані артисти. Якщо вони своєю піснею не змогли проникнути в серце шанувальників, значить, не доклали необхідних зусиль.

Як розповів артист, йому надзвичайно подобається бувати в Україні, хоча він і не має українського коріння. Каже, що тут особлива атмосфера, особливі люди і особлива культура. Тому, приїжджаючи сюди, щоразу намагається вивчити одну з народних пісень, а в майбутньому, можливо, видасть альбом, в який буде включено і кілька україномовних композицій.

Концерт у Рівному тривав дві з половиною години і пройшов з аншлагом, що, звичайно, порадувало співака. Шанувальники творчості Олександра Малініна із захопленням зустрічали кожну нову композицію, але найбільших овацій отримали давно відомі романси-шлягери та пісні українською, яких було аж шість. По закінченні програми зал підвівся і почав аплодувати стоячи, викликаючи співака на біс. Виходити знову на сцену пану Малініну довелося двічі, що зірвало ще більший шквал аплодисментів, які не стихали понад 15 хвилин.

15.12.2005Наталія Морозюк



Рівне-Ракурс №10 від 15.12.2005p. 
На головну сторінку