Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №363 від 25.09.2008p.
23429

#Коротко

Гонку перенесено, як і тур чемпіонату

Календарну гонку другого етапу польської спідвейної ліги між командами “Спідвей-Р” та “Мішкольц”, яка мала відбутися у неділю, 21 вересня, було перенесено.

Таке рішення обумовлене участю угорських спортсменів Ласло Шатмарі та Норберта Магоші у фіналі чемпіонату Європи серед пар, що проходив на день раніше.

Зазначений поєдинок відбудеться 25 вересня. Початок о 16 годині.

Та ж доля спіткала і перший тур чемпіонату України з гандболу серед колективів вищої ліги, що мав стартувати у нашому місті минулої п’ятниці.

Через зміни у календарі в гандбольній першості ГК “Рівне” стартуватиме 26 вересня. Церемонія відкриття сезону розпочнеться у ДЮСШ №4 о 18 годині.

Параолімпійські медалі

Дві медалі привезли додому з Пекіна рівненські параолімпійці.

Ярина Матло здобула бронзову нагороду у змаганнях з плавання, а згодом Ігор Косенко виборов золото футбольного турніру.

Це вже друга подібна нагорода у скарбничці Ігора. Нагадаємо, на минулій параолімпіаді українська збірна також здобула медалі найвищої проби.

Цього року на шляху до тріумфу українці перемогли команди Велико-британії – 8:1, Ірландії – 7:0, Ірану – 2:0 (усі матчі пройшли у рамках групового турніру), пізніше обіграли бразильців – 6:0, а у фіналі здолали росіян – 2:1.