Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №364 від 02.10.2008p.
23429

#Спортивний туризм

Впевнена перемога рівненських освітян

Команда м. Рівного здобула перемогу в першості області зі спортивного туризму серед працівників освіти, приуроченій до Всесвітнього Дня туризму.

Змагання, організовані обласною станцією юних туристів, тривали з 25 по 28 вересня поблизу с. Маренин (Березнівського району) і були розподілені на 4 дистанції по напрямах: пішохідний туризм (“смуга перешкод”), велосипедний туризм (фігурне катання, велотріал), водний туризм (плавання на байдарках), а також гірський туризм (“скельний етап”). Посприяла змаганням і хороша погода, що прийшла після проливних дощів. Окрім освітян, свою майстерність змогли показати й інші команди області, що брали участь в “першості” поза заліком. Всього змагалося 15 команд. За результатами усіх дистанцій перемогу здобула команда працівників освіти м. Рівного, друге місце – Острозький район, третє – Дубенський, четверте – Рівненський, п’яте – Здолбунівський.