Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №366 від 16.10.2008p.
23429

#Футбол

Продовжує чергувати домашні перемоги з гостьовими поразками “Верес”

У рамках чергового туру рівняни у Черкасах програли лідеру чемпіонату - “Дніпру” - 0:1. “Дніпро” (Черкаси) - “Верес” (Рівне) - 1:0 (0:0).

“Верес” провів матч у такому складі: Козіброда - Дмитрук, Гергелюк, Жук, Ковальчук, Українець (Климишин, 67), Кінах (Воротеляк, 80), Мельничук (Ткачук, 89), Козлюк (Тивончук, 62), Гаврилюк (Сергійчук, 63), Майдан (Морозенко, 81).

Гол: Грицина (55).

Цікавим фактом є те, що кольори “Дніпра” зараз захищає екс-футболіст рівненського клубу - Юрій Скороход.

Загалом черкащани підтримали реноме лідера ліги і перемогли закономірно. “Дніпряни” могли відкрити рахунок ще до перерви, коли Козіброда у стрибку парирував удар головою Крамара, а добивання Скорохода прийшлося повз рамку воріт.

Вже в другому таймі Скороход не використав ще й вихід віч-на-віч із воротарем “Вереса”.

А гол було забито після розіграшу кутового. Навіс Гонщика точним ударом головою замкнув Юрій Грицина.

Міг “Верес” і відігратися. Наприкінці матчу Майдан у боротьбі із захисником господарів зумів таки пробити по воротах, проте “Дніпро” виручив голкіпер.

Наступний матч підопічні Миколи Філіна проведуть вдома 17 жовтня проти столичного “ЦСКА”.