Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №367 від 23.10.2008p.
Передплатні індекси:
23429 (на 1-6 місяців)
08903 (на рік).
Тел. +38(0362) 62-31-31
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Вересень 2017p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Жовтень 2017p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31


#Місто - наш дім

Сергій ПОЛОЦЬКИЙ:

Сергій ПОЛОЦЬКИЙ:

“Зробимо життя в Рівному комфортним і заможним! Я готовий взяти на себе відповідальність!”

Він не прагне дешевої популярності, щедро розкидаючи обіцянки, що за рік-другий перетворить Рівне на “куточок раю на землі”. Як пересічний рівнянин, начальник управління капітального будівництва Рівненського міськвиконкому Сергій ПОЛОЦЬКИЙ бачить, що місто переживає скрутні часи і чітко знає, яким шляхом торувати дорогу в майбутнє.

- Сергію Петровичу, що Вас підштовхнуло взяти участь у виборах на посаду міського голови?

- Чесно кажучи, я не вірив навіть у те, що вони відбудуться, оскільки не бачу доцільності обирати мера на такий короткий строк. Тому до них навіть не готувався. Проте позачергові вибори міського голови таки призначили, а на останній звітно-виборній конференції міського осередку Комуністичної партії України мене висунули кандидатом на цю посаду і я просто не мав права відмовитися. Вступаючи вже у дорослому віці (у 1989 році) до лав Компартії, я свідомо обирав своє майбутнє і свій життєвий шлях, тому хочу виправдати покладені на мене сподівання.

Ось уже десять років поспіль я очолюю управління капітального будівництва і займаюся розбудовою Рівного. Ще за життя Віктора Чайки ми мріяли, що будемо жити у місті європейського зразка. Багато для цього було зроблено, і зараз я хочу продовжити втілювати ідеї та задуми, які Віктор Анатолійович не встиг реалізувати.

- Наскільки негативним для міста став період безголів’я?

- Найгіршим був стан невизначеності. Всі відчували себе тимчасовими, хоча й бажання працювати було. Віктор Чайка підбирав команду таким чином, щоб вона ефективно працювала за будь-яких обставин. Це ми і робили протягом усього часу.

- На нещодавній прес-конференції голова Рівненської облдержадміністрації Віктор Матчук зазначив, що більшість кандидатів зареєструвалася з єдиною метою – отримати винагороду за зняття своєї кандидатури. Як Ви ставитеся до такого твердження?

- Навіть якби мені запропонували гроші, я б ніколи не погодився на таку пропозицію. Більше того, я йду на ці вибори абсолютно свідомо і вважаю, що у мене є певні переваги щодо інших. По-перше, я корінний рівнянин. По-друге, за мною - будівництво. Більшість того, що було побудовано в місті за останні десять років, так чи інакше пов’язано з моїм ім’ям.

- Але мерська посада більш інтегральна і вимагає знання не лише у будівельній сфері…

- Цілком з цим погоджуюся. Саме тому покійний Віктор Чайка не один рік поспіль створював свою команду. Він також не все знав, проте не соромився питати, радитися стосовно того, у чому сумнівався чи чого не знав. Зрозуміло, що одна людина не в змозі знати абсолютно все. Скажімо, будівництво і комунальна галузь - як рідні сестри. А за такі галузі, як медицина, освіта, культура мають відповідати добре обізнані заступники.

- Тож з яких напрямів складається Ваша передвиборна програма?

- Спершу хочу сказати, що для мене особисто програма кандидата - це не перелік голослівних фраз. Це дійсно те, на чому я хочу зробити акцент у разі мого обрання на посаду. В нашому місті на практиці має забезпечуватися реалізація законних прав та потреб кожного рівнянина.

- Дехто з кандидатів зі старої команди заявляє про свою готовність не проводити ротацію кадрів, а залишити всіх на місцях. На Вашу думку, чи можлива в цьому випадку нормальна робота, адже фактично на сьогодні ці люди є конкурентами?

- Вважаю, що це правильна позиція. Оскільки майбутнього мера обираємо менше, ніж на два роки, зміна керівництва ще більше ускладнить ситуацію в місті. Наскільки б освіченим не був фахівець, йому все одно потрібен час, аби ввійти у курс справ. Якщо б мера обирали на 7 років одразу, тоді можна було б вести мову про ротацію. Тим більше, що кожен керівник завжди підбирає людей під своє бачення ситуації та вирішення завдань.

Проблема в іншому - сьогодні Україна відчуває кадровий голод на управлінські посади. Підібрати ту команду, яка б могла нормально функціонувати, досить важко. Ті кадри, яких готували ще за часів Радянського Союзу, вже мають свої власні структури. А молодих спеціалістів тривалий час не готували, тому і відповідного досвіду сьогодні немає. Наприклад, в управління архітектури вже тривалий час потрібен заступник начальника. А вакансія й досі відкрита.

- Якось в одному інтерв'ю своїм найкращим другом Ви назвали начальника житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому Юрія Собчука. Сьогодні достеменно відомо про його готовність взяти участь у виборах. Це якось відіб’ється на Ваших стосунках?

- Абсолютно ні. Вибори - виборами, а дружба - дружбою. Скажу більше - вважаю ненормальним, коли люди обливають один одного брудом заради рейтингу чи популярності. Крім того, у більшості випадків сказане не відповідає дійсності. Краще говорити, що ти можеш зробити, що робиш і що зробив.

- Хто, на Вашу думку, є Вашим найбільшим конкурентом?

- Всі, хто бере участь у виборах. Усі кандидати знаходяться в рівних умовах, тому абсолютно спрогнозувати ситуацію просто неможливо.

- З чим у першу чергу стикнеться людина, яка займе мерське крісло?

- Вважаю, що найтяжче буде знайти порозуміння з депутатами міської ради. Тим більше, що такої людини, як Віктор Чайка, який керував Рівним завдяки своєму авторитету та знанням, серед кандидатів немає.

- Якими рисами має бути наділений майбутній мер, аби повноцінно замінити на цій посаді свого попередника?

- По-перше, любов до міста. По-друге, професіоналізм. Людина повинна горіти роботою та бажанням змінювати життя місцевих мешканців на краще. По-третє, присутність хоча б краплі розумного авантюризму. Взяти до уваги хоча б оновлення центру нашого міста. Всі вважали це авантюрою, а ми з Віктором Антолійовичем сіли, порахували, і все вийшло.

- І насамкінець, чим мають керуватися виборці, ставлячи галочку під тим чи іншим прізвищем?

Вони не повинні дивитися на фотографію і визначати, подобається їм людина візуально чи ні. Потрібно чітко усвідомлювати відповідальність за те, кого саме ти обираєш керувати містом. У потенційного мера має бути досвід управлінської роботи. Варто повністю абстрагуватися від політичної приналежності кандидата, адже робота голови Рівного – це тяжка праця міського господарника. Порядного міського господарника.

Передвиборна програма кандидата на посаду міського голови Рівного Полоцького Сергія Петровича “З людьми і для людей”

1. Створення умов для забезпечення рівнян робочими місцями і можливості заробити кошти для підвищення їхнього добробуту. Забезпечення першого робочого місця молодих людей має стати пріоритетом міської влади.

2. Створення безперешкодних умов для підприємницької діяльності в Рівному та захист чесних підприємців від свавілля чиновників, контролюючих та перевіряючих органів. Першочергова підтримка малого та середнього бізнесу, який є основним джерелом наповнення міського бюджету.

3. Запровадження прозорої системи розподілу й використання коштів міського бюджету, здійснення ефективного депутатського та народного контролю за цільовим використанням бюджетних коштів.

4. Надати пріоритет проведенню поточного та капітального ремонту житлових будинків, у тому числі дахів, гуртожитків, розпочати виконання програми реконструкції “хрущовок”, забезпечити безперервну роботу ліфтів, ремонт та заміну зношених систем водопостачання та теплозабезпечення житлових будинків.

5. Поліпшення транспортного обслуговування рівнян, заборона не-обґрунтованого підвищення цін на проїзд у міському транспорті та компенсація втрат транспортників за рахунок державного та міського бюджетів.

6. Розбудова Рівного, як міста європейського зразка з відповідним благоустроєм та станом доріг. Здійснення ремонту, реконструкції доріг та площ міста - не лише в центральній його частині.

7. Землі міста - спільна власність мешканців Рівного. Їх використання повинне здійснюватися виключно в інтересах територіальної громади.

8. Здійснення широкомасштабних заходів зі створення екологічно безпечного життя у Рівному, охороні навколишнього середовища, забезпечення належного санітарного стану міста, водопониження, розвитку міських парків та скверів.

9. Надання підтримки пенсіонерам, інвалідам, учасникам війни, “чорнобильцям”, одиноким матерям та багатодітним сім’ям.

10. Реалізація та вдосконалення міських програм лікування хворих на СНІД, туберкульоз, алкоголізм, наркотичні та онкологічні захворювання.

11. Забезпечення обов’язкового щорічного безкоштовного оздоровлення кожної рівненської дитини в екологічно чистих зонах.

12. Затвердження міської програми виховної роботи з дітьми, відновлення діяльності дитячих клубів, гуртків, спортивних дитячих закладів, будівництво нових спортивних майданчиків, оздоровчих комплексів та басейнів. Обладнання дитячих майданчиків у кожному мікрорайоні міста.

13. Впорядкування діяльності Інтернет-клубів та розміщення залів гральних автоматів, відгородження їх від негативного впливу на підлітків.

14. Захист майнових та духовних цінностей канонічного православ’я.

15. Забезпечення особистої безпеки громадян, ефективної боротьби зі злочинністю в місті, належне фінансування та матеріально-технічне забезпечення правоохоронних органів Рівного.

16. Усунення тяганини та бюрократизму у роботі органів виконавчої влади. Організація їх діяльності за принципом: “З людьми і для людей!”.

23.10.2008Любов РОМАНЮК


Переглядів: 1173

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 832 від 19.10.2017p.
¤ 
«Верес» та «Маріуполь» знову грають унічию

«Верес» та «Маріуполь» знову грають унічию

Свій третій поспіль особистий поєдинок «Верес» та «Маріуполь» звели унічию. Рівняни вели у рахунку, втім маріупольці, навіть граючи у меншості, знайшли у собі сили відігратися....

¤ 
Волянюк та Ланко - в еліт-раунді кубка УЄФА!

Волянюк та Ланко - в еліт-раунді кубка УЄФА!

Екс-гравці «Кардиналу-Рівне» Михайло Волянюк та Євген Ланко у складі херсонського «Продексіма» пробилися до елітного раунду розіграшу Кубка УЄФА. У заключному поєдинку квартету 3 основного раунду «Про...

¤ Будьте в курсі
Що рівнянам потрібно знати про медичну реформу

Що рівнянам потрібно знати про медичну реформу

Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни я...

¤ 
Мер Дубна прокоментував мільйонний бюджет пишного відкриття пам’ятника

Мер Дубна прокоментував мільйонний бюджет пишного відкриття пам’ятника

Хто заплатив за помпезне свято у Дубні, дорогих зірок та величезну сцену....

¤ 
Сергій Пелешок про розвиток трекових гонок в Україні

Сергій Пелешок про розвиток трекових гонок в Україні

15 жовтня 2017 року на стадіоні технічних видів спорту «Мототрек» у Рівному відбувся 5-й етап Чемпіонату України «Автоспідвей-2017» з трекових гонок особистого заліку. Організатором гонок є голова пр...

¤ 
Басейн, якому немає аналогів, будуватимуть у Сарнах

Басейн, якому немає аналогів, будуватимуть у Сарнах

У Сарнах, що на Рівненщині, з’явиться надсучасний басейн, якому немає аналогів на лише в нашій області, а й далеко за її межами. У соцмережах майбутню будівлю вже охрестили «найкрутішою» на Поліссі, п...


Найпопулярніші 15 статей:

1. Розклад руху приміських та пасажирських потягів [242] (21286)
2. Розклад руху автобусів [253] (19406)
3. Моє місто - найкраще [427] (15687)
4. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (10961)
5. Скрегіт зубами посеред ночі [312] (10735)
6. Догляньте мене до смерті [278] (10699)
7. Коли розпочинати садити городину [599] (10345)
8. Не я б’ю, верба б’є За тиждень - Великдень! [235] (8942)
9. Душ для всіх [432] (8071)
10. Приваблюють і відлякують привиди Тараканівського форту [419] (7998)
11. Кульова блискавка: феномен, який не розгадано [462] (7699)
12. ПАТ “Волинь- Цемент”: [505] (7550)
13. За кордон можна вивезти не більше 50 тисяч доларів! - [205] (7505)
14. Тахінна халва зміцнює кістки та зуби [390] (7494)
15. “Тартак” закликав не бути байдужими [205] (7482)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Ніколи не кажи «ніколи» (110)
2. У Рівному поліцейські охорони продовжують затримувати любителів «дармівщини» (105)
3. Болить голова - мерзнуть ноги (104)
4. За що відповідає директор, а за що — бухгалтер (103)
5. Вино з петрушки корисне сердечникам (102)
6. Як роблять дизайнерські меблі (102)
7. Повернув перше кохання (97)
8. Смакотерапія - оздоровлення смаком (93)
9. Амріта – цілющий напій богів (89)
10. Майдан №3 ? (89)
11. Геннадій Зубко назвав лідерів з децентралізації (86)
12. Не поспішайте викидати шкірку від банана (83)
13. Монумент борцям за волю України в Дубно освятив Святійший Патріарх Філарет (81)
14. Басейн, якому немає аналогів, будуватимуть у Сарнах (79)
15. Волянюк та Ланко - в еліт-раунді кубка УЄФА! (77)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2015 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс