Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №367 від 23.10.2008p.
23429

#Баскетбол

Виграли чверть - програли матч

Другої у сезоні поразки зазнав “Пульсар” у рамках третього туру Суперліги. Рівняни довго на рівних протистояли “Азовмашу”, але, зрештою, досвід та особисті якості маріупольців зіграли вирішальну роль.

БК-93 “Пульсар” (Рівне) - “Азовмаш” (Маріуполь) - 66:79 (18:24, 25:16, 11:25, 12:14).

Рівне: Брянцев (7 очок, 19 хвилин), Дятловський (10, 25), Дубнюк (3, 25), Шемосюк (8, 37), Артимович (11, 20), Улянко (4, 32), Рябінін (1, 4), Бєлов (6, 15), Д’япа (16, 22), Гуменюк (0, 4).

Маріуполь: Сєрапінас (3 очки, 36 хвилин), Скутельник (6, 11), Байда (0, 7), Ліщук (13, 34), Ван ден Шпігель (9, 12), Сельєрс (14, 32), Томпсон (17, 30), Ель-Амін (17, 38), Уче (0, 3).

Матч господарі розпочали у дуже високому темпі. Не щодня “Азовмаш” у дебюті гри програє із рахунком - 0:7.

Проте поступово маріупольці віднайшли слабкі місця в обороні “помаранчевих”, куди і намагалися завдавати регулярних ударів. За кілька хвилин - 7:0 - для “Пульсару” перетворилися вже у - 7:8! Знову повернув лідерство рівнянам Дятловський.

У впертій боротьбі перша чверть таки залишилася за гостями.

А от друга десятихвилинка стала справжнім бенефісом команди Переверзія. Швидкі атакуючі дії вкупі із впевненою грою у захисті дали чудовий результат. Упродовж другої чверті Далібор Д’япа, Андрій Артимович та партнери організували дев’ятиочковий ривок “Пульсару”.

Можливо, якби не своєчасні заміни наставника гостей Мехмеда Бечировича, відрив господарів у рахунку став би ще більшим. Отож, 43:40 - і команди пішли на велику перерву.

На жаль, після відпочинку командна гра у “помаранчевих” зламалася. Гравці намагалися більше діяти самостійно, та й дальні кидки перестали влітати у кошик маріупольського клубу. Крім того, явно не пішла гра у лідера атак рівнян, Дубнюка. Усього три очки за матч - явно не кращий показник Анатолія.

“Азовмаш” ніби цього й чекав. Таких шансів одна з кращих команд країни не втрачає ніколи. Бельгієць Томас Ван ден Шпігель та Сергій Ліщук скористалися спадом в грі наших важких форвардів, набравши за чверть на двох п’ятнадцять очок. Партнерів активно підтримував і кращий гравець матчу Халід Ель-Амін, який провів на майданчику найбільше часу. Це й стало запорукою локального успіху гостей - 25:11.

Як виявилося пізніше, саме третя десятихвилинка і стала вирішальною. У подальшому гості впевнено оборонялися і довели поєдинок до третьої у сезоні перемоги.

Поступилися і дублери “Пульсара”. Другий склад азовців виявився сильнішим від господарів - 68:66.

Після матчу тренер БК-93 “Пульсар”, Михайло ПЕРЕВЕРЗІЙ, погодився з тим, що у другій половині зустрічі “помаранчеві” припинили грати у командний баскетбол, збившись на індивідуальні дії. “Ми продовжуємо налаштовувати команду лише на перемоги, незалежно від статусу суперника. Можливо, деякі гравці навіть занадто налаштувалися. Тому й з’явилися часті помилки у другій половині зустрічі. Щоб виграти у азовців, потрібно всю гру проводити так, як другу чверть”.

Сергій ЛІЩУК, гравець БК “Азовмаш”: “На гру вийшли дещо розслабленими, тому й провалили старт. Потім, зібравшись, ми заграли вже у свою гру і впевнено перемогли. Усі знають, що грати з “Пульсаром” у Рівному непросто. Крім того, “Азовмаш” приїхав на гру без кількох травмованих гравців атаки”.

Наступний матч “помаранчеві” проведуть вдома, 25 жовтня, проти “Сумихімпрому”.