23429

#Футбол

“Верес” переміг клуб армії

Долю протистояння між рівненським клубом та столичним ЦСКА вирішив автогол.

“Армійці”, які до матчу в Рівному перебували у лідируючому пелетоні чемпіонату, не стали нездоланною перешкодою для підопічних Миколи Філіна і повернулися додому ні з чим.

“Верес” (Рівне) - ЦСКА (Київ) - 1:0 (1:0).

Судді: Р.Кисельов, П.Пав-ленко, І.Гарлач.

Рівне: Козіброда - Гергелюк, Дмитрук, Ковальчук, Мельничук, Воротеляк, Українець, Ткачук (Гаврилюк), Морозенко, Тивончук (Климишин), Козлюк (Майдан).

Тренер: Микола Філін.

Київ: Михайлов - Шегда, Бардаченко, Бєлов, Черников, Роєв, Приходько (Сухомлинов), Омельченко (Нестеров), Верхов, Білоусов, Капанистий (Іванченко).

Тренер: Андрій Зав’ялов.

Гол: Черников (25, автогол).

Попередження: Ковальчук, Морозенко, Дмитрук - Копанистий, Іванченко.

Нарешті і “Вересу” пощастило. За приблизно рівної гри рівняни зуміли на морально-вольових якостях вирвати перемогу у непростого суперника.

На двадцять п’ятій хвилині Михайло Тивончук з лівого флангу виконав навіс у карний майданчик ЦСКА, і захисник киян Володимир Черников у боротьбі із Юрієм Козлюком проштовхнув сферу у власні ворота - 1:0.

До перерви гра тривала у спокійному ритмі, а от після відпочинку “армійці” добряче пожвавилися.

Рівняни притиснулися до власних воріт, відбиваючись від настирних атак гостей. У кількох епізодах неймовірним чином рятував команду Василь Козіброда. Найреальніший шанс зрівняти рахунок втратив Леонід Роєв. Армієць потужно пробив зі штрафного у правий верхній кут воріт, але голкіпер рівнян вкотре дотягнувся до м’яча, перевівши того на кутовий.

Перемога дозволила “Вересу” залишитися на сьомій позиції турнірної таблиці.

Наступний поєдинок команда Миколи Філіна проведе 24 жовтня в гостях проти тернопільської “Ниви”.