Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №368 від 30.10.2008p.
23429

#Коротко

“Нива” - незручний суперник

“Верес” після домашньої перемоги над столичним ЦСКА не зумів привезти бодай одного очка з Тернополя.

У гостях рівняни поступилися тамтешній “Ниві” - 1:3.

Доля матчу була вирішена у середині першого тайму. На двадцять четвертій хвилині Дмитро Суспіцин реалізував пенальті і вивів господарів вперед у рахунку. Не встигли підопічні Миколи Філіна розвести м’яча з центра поля, як Павло Малий вдруге засмутив Василя Козіброду - 0:2.

Намагався повернути грі інтригу Олександр Гергелюк, який перед свистком на перерву сквитав один гол - 1:2.

У гостей з’явилися реальні шанси відігратися. Проте підвів одноклубників Андрій Жук, який на початку другого тайму упродовж десяти хвилин заробив дві жовті картки і залишив поле.

У більшості “Нива” легко довела матч до перемоги, а Андрій Ніканович ще й закріпив перевагу тернополян третім голом.

Наступну гру “Верес” проведе вдома проти хмельницького “Поділля”.

Сенсації не сталося

“ОДЕК” здобув ще один титул чемпіона області. В останньому турі чемпіонату оржівці без проблем вдома переграли “Сокіл” - 3:0.

Найближчий переслідувач чемпіона, “Маяк”, не зумів навіть внічию звести домашню гру проти “Ізотопа”. “Атомники” перемогли - 2:1.

А центральною грою стала битва за бронзові нагороди. До заключного туру “Славія” і “Случ” підійшли з однаковим очковим багажем. У Березному команда Богдана Самардака зуміла здолати рівнян - 2:0 і посісти позицію у чільній трійці.

Покинули першу лігу за підсумками сезону “Водник” та рокитнівське “Полісся”.

Перший успіх

Нарешті здобула першу у сезоні перемогу “Регіна-МЕГУ”. У третьому турі вищої ліги рівнянки зуміли впевнено перемогти “Керкінітіду” - 3:0 (27:25, 26:24, 25:20).

Щоправда, у наступній грі сильнішими виявилися вже гості - 1:3 (25:20, 18:25, 23:25, 36:38).

БК “Сарни” - програють, “Меридіан” - збирається виграти лігу.

По-різному стартували представники Рівненщини у баскетбольних першостях УБЛ та чемпіонату Західного регіону.

БК “Сарни” у дебютному турі дивізіону “Б” УБЛ двічі поступилися криворізькому “КДПУ” - 77:84 та 54:84.

А от “Меридіан” одразу вибився в лідери Західноукраїнської ліги. У рідних стінах костопільчани більш, ніж впевнено, переграли “DiDiBao” із Кам’янця-Подільського – 99:85 та 114:82.

І знову - Суми

У другому раунді розіграшу кубка України “Пульсар” і вдруге зумів переграти “Вінницьких Зубрів” - 91:75. Наступним суперником рівнян стане “Сумихімпром”.