23429

#Футзал

Все далі - у невідомість

Потроху вщухають радісні овації вболівальників, пов’язані із фантастичним виступом МФК “Рівне” минулого сезону.

У новому чемпіонаті вже в рамках вищої ліги команда Юрія Баховського і досі не виграла жодного матчу.

Минулої суботи рівняни потрапили під колеса харківському “Локомотиву”, який щотуру набирає все сильніших обертів.

МФК “Локомотив” (Харків) – МФК “Рівне” - 6:2 (5:0)

Рівне: Чемерис (Щербаков, 21) – Кравчук, Петрик, Сондак, Тушич, Басіч, Дармовіс, Жовтун, Савчук, Жак, Басюк.

Голи: Сорокін (2), Клочко (7, 20), Одегов (14), Федорченко (19), Мінаєв (36) - Дармовіс (25), Жак (37).

Вже на початку матчу гостей шокував Дмитро Сорокін. М’яч після його шаленого дальнього пострілу від перекладини влетів у сітку воріт Чемериса вже на другій хвилині гри.

Згодом голкіпер рівнян ще тричі виручив партнерів після пострілів Мінаєва та Сорокіна.

А на сьомій хвилині рахунок змінився: діагональну передачу партнера ударом у протихід воротарю завершив Клочко – 2:0.

Ще за сім хвилин Віталій Одегов переправив м’яча у порожні ворота – 3:0. Два голи у ворота МФК “Рівне” влетіли після помилок оборони. Петрик віддав пас точно в ноги Федорченку, а Клочко самотужки відібрав м’яча у Жака і довів рахунок до 5:0!

У другій половині матчу “залізничники” дещо послабили тиск на ворота гостей. Відповідно, і гра пішла на рівних.

Після потужного удару Жака кіпер команди господарів невдало відбив м’яча перед собою, а Павло Дармовіс доправив “плямистого” у сітку.

Вже наприкінці поєдинку Дмитро Жовтун сильним ударом струсонув штангу воріт “Локомотива”.

А згодом команди обмінялися голами. “Залізничники” забили після виходу Мінаєва та Зінченка на одного воротаря рівнян, а найактивніший у складі команди Баховського, Вадим Жак, з другої спроби таки зумів пробити воротаря “Локомотива”.