Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №369 від 06.11.2008p.
23429

#Футзал

Перша перемога

МФК “Рівне” нарешті набрав перші очки у рамках вищої ліги. У Львові рівняни вщент розгромили “Кардинал”. З яскравим тріумфом до підопічних Юрія Баховського повинна повернутися впевненість у власних силах та нова мотивація на майбутні перемоги.

“Кардинал” (Львів) - МФК “Рівне” - 2:7 (0:2).

МФК “Рівне”: Щербаков - Сондак, Басіч, Петрик, Дармовіс, Волох, Басюк, Жак, Жовтун, Савчук.

Голи: Данилюк (27, 33) - Дармовіс (6, 38), Петрик (6), Сондак (26), Жовтун (36), Савчук (38), Басіч (39).

Попередження: Жовтун (25).

У дебюті гри голодні до перемог гості шокували львів’ян. Спочатку Петрик замкнув простріл з флангу Сондака, а за кілька секунд Дармовіс подвоїв рахунок - 2:0.

“Кардинал”, зрозумівши, що легко очок не здобути, кинувся відігруватися. Господарі поспішали в атаці і багато фолили. Роман Волох міг покарати “біло-зелених” за таку необережність, проте капітан нашого клубу примудрився двічі не реалізувати пенальті.

На початку другого тайму знову забили гості. Прямим ударом зі штрафного відзначився Сондак.

Ближче до середини другої половини Данилюк двома голами зумів відродити інтригу матчу - 2:3!

Дуже доречним за такої ситуації став провал оборони “Кардинала” і гол Жовтуна - 2:4. А ще за дві хвилини Павло Дармовіс у боротьбі з Брожко зумів проштовхнути у ворота львів’ян п’ятий гол.

Тренер господарів Роман Свищ пішов ва-банк, замінивши воротаря на п’ятого польового гравця. Проте замість забити “Кардинал” пропустив ще двічі. Савчук та Басіч свої м’ячі забивали вже в порожні ворота - 2:7.

Восьмого листопада МФК “Рівне” вдома зіграє проти іншої команди зі Львова - “ТВД”.