23429

#Баскетбол

bcpulsar.com.ua

Програли “Полтавську битву”

“Пульсар” несподівано поступився в гостях аутсайдеру Суперліги, баскетбольному клубу “Полтава”. Цікаво, що ще перед великою перервою рівняни перемагали з різницею у десять очок.

БК “Полтава” - БК-93 “Пульсар” - 98:94 (20:25, 15:20, 30:19, 33:30).

Полтава: Рожков (0 очок, 9 хвилин), Ярутіс (28, 36), Клемонс (20, 21), Івшин (7, 19), Сератавічус (9, 31), Гуїн (14, 32), Кєжа (10, 37), Жужа (10, 15).

Рівне: Брянцев (6 очок, 17 хвилин), Захожий (0, 8), Дятловський (27, 32), Дубнюк (10, 23), Шемосюк (7, 32), Артимович (0, 10), Улянко (23, 30), Бєлов (11, 19), Герасимчук (8, 19), Гуменюк (2, 10).

“Пульсарівці” диктували свою гру супернику упродовж усієї першої половини матчу. “Пульсар” вів гру дещо активніше, більше перехоплюючи м’яч, втримуючи свою перевагу та змушуючи суперників більше фолити. Дальні кидки Дятловського за активної підтримки Улянка та Дубнюка під кошиком полтавчан впевнено вели команду до перемоги. За декілька секунд до великої перерви очкова перевага гостей зросла до тринадцяти пунктів - 45:32!

Саме у цю мить механізм команди Переверзія зламався. Перед сиреною Юріца Жужа реалізував свій перший триочковий кидок у матчі - 45:35.

Як виявилося, кидок Жужи став переломним у грі. Господарі майданчика впіймали справжній кураж і просто закидали “помаранчевих” із дальньої дистанції. Гравці БК “Полтава” у другій половині зустрічі набрали шістдесят шість очок (проти тридцяти п’яти у першій!), з них - двадцять сім після влучань з-за триочкової лінії. Аргументів проти такої гри суперника рівняни так і не знайшли.

Зрештою, “Пульсар” примудрився розтринькати уве-сь свій очковий багаж і перед заключною чвертю лідирували вже господарі - 65:64.

Розігрався і лідер атак полтавчан Роландас Ярутіс, який своїми вдалими діями намагався закріпити перевагу “Полтави”. У середині четвертої десятихвилинки рівняни змогли наздогнати суперника завдяки точному влучанню Дятловського - 81:81. Проте це був лише вдалий епізод провальної кінцівки гри.

Перемогу полтавчанам забезпечили вдалі дії Рікі Клемонса (тринадцять очок упродовж четвертої чверті). Саме його штрафні кидки стали вирішальними. Спочатку Рікі довів рахунок до 97:94. А коли дальній кидок Бєлова не досяг цілі, Клемонс встановив остаточний рахунок матчу - 98:94.

А от дублери “помаранчевих” у Полтаві перемогли - 59:54.

Наступну зустріч “Пульсар” проведе шостого грудня у Маріуполі проти “Азов-машу”.