Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №373 від 04.12.2008p.
23429

#Футзал

Непробивний “Моноліт”

Після двох поспіль виїзних перемог МФК “Рівне” поступився у протистоянні з харківським “Монолітом”.

“Моноліт” - МФК “Рівне” - 3:1 (1:0).

Харків: Денюжкін - Чепель, Крамаренко, Турчак, Таранчук, Трунов, Сколотій, Рекунчак, Мдзинарішвілі.

Рівне: Щербаков - Кравчук, Петрик, Сондак, Волох, Басіч, Дармовіс, Жовтун, Савчук, Жак, Басюк.

Голи: Сколотій (13), Трунов (35), Турчак (40) - Сколотій (30, автогол).

Попередження: Чепель (16).

Окрилені нещодавними успіхами, футболісти МФК “Рівне” впевнено розпочали атакуючі дії й у Харкові. Дармовіс, Жак та Волох по черзі перевіряли реакцію Віталія Денюжкіна.

Відповісти якимись осмисленими контратаками господарі зуміли лише у середині тайму. Спочатку Сергій Щербаков відбив постріл Таранчука, а в іншому епізоді рівнян врятувала штанга.

А от із третьої спроби харків’янам пощастило відкрити рахунок. Костянтин Сколотій застав зненацька Щербакова своїм несподіваним дальнім ударом - 1:0.

Незважаючи на забитий м’яч, ігрову перевагу “Моноліту” важко було назвати відчутною. Суперники регулярно відповідали взаємними атаками. Могли відзначитися Сколотій та Чепель, у рівнян же небезпечно пробивав по воротах господарів Басіч.

Саме зусиллями останнього підопічні Юрія Баховського зуміли зрівняти рахунок. Олександр пробив по воротах Денюжкіна, проте першим до м’яча встиг Сколотій, який і переправив сферу до власних воріт - 1:1.

Нічия ніяк не влаштовувала харків’ян, які знову взялися атакувати. Щербаков двічі рятував свою команду після ударів Чепеля і Таранчука. Проте голкіпер рівнян виявився безсилим, коли Олексій Трунов чудовим пострілом після довгої передачі з глибини майданчика знову вивів господарів вперед - 2:1.

До кінця гри залишалося дуже мало часу й Юрій Баховський вирішив замінити голкіпера на п’ятого польового гравця.

Такий хід МФК “Рівне” не врятував. Навпаки, “Моноліт” забив ще раз. На останній хвилині гри Віктор Турчак переправив м’яча у сітку порожніх воріт - 3:1.

Програвши, рівняни опустилися на тринадцяту позицію у турнірній таблиці.

Наступний матч МФК “Рівне” проведе вдома, тринадцятого грудня, проти івано-франківського “Урагана”.