Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №373 від 04.12.2008p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

Олас - якісне пальне

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Червень 2018p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Липень 2018p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31


#На часі

Унікальне підприємство для особливих людей

Унікальне підприємство для особливих людей

Дуже часто трапляється, що ми згадуємо про тих, хто потребує нашої допомоги, розуміння, напередодні якихось дат або коли це якимсь чином торкається нас самих. Ось і нині ми говоримо про проблеми людей з тими чи іншими вадами здоров’я у Міжнародний день інвалідів. Між тим, є люди, які стикаються з цими питаннями щодня, більше того, роблять все, від них залежне, щоб покращити життя ближнім.

Стабільність – в усі часи

Мова йде про Рівненське навчально-виробниче підприємство Українського товариства глухих, яке засноване у 1956 році у Клевані, а з 1966 року з’явилося у Рівному.

Першочерговою метою НВП УТОГ є створення належних умов для навчання інвалідів по слуху доступним для них професіям, враховуючи індивідуальні програми реабілітації, здійснення їх працевлаштування.

Тож підприємство спеціалізується на виробництві продукції, посильної для виготовлення інвалідами по слуху, що й забезпечує їх зайнятість.

Очолює НВП УТОГ Микола МУЗИЧУК (на фото), який прийшов сюди ще у 1972 році і працює по цей день. Розпочинав він із посад старшого товарознавця, старшого майстра, а з 1985 року став директором підприємства.

Цілеспрямованість, енергія, ініціатива, ділові якості, притаманні Миколі Музичуку, дозволяли протягом багатьох років успішно вирішувати виробничі та соціальні питання як підприємства, так і колективу.

Тож не дивно, що у найтяжчі для деревообробної галузі часи НВП УТОГ працювало стабільно та зберегло свою специфікацію - виробництво меблів, асортимент яких щорічно оновлювався, і які донині користуються попитом у споживачів.

- На нашому підприємстві 60 відсотків працюючих - інваліди, здебільшого, з вадами слуху. Зазвичай люди в нас працюють довго, звільняються вже з виходом на пенсію, - розповідає Микола Музичук.

- У цьому році ми знову прийняли на роботу молодих хлопців і дівчат. Спочатку для них проводимо індивідуальне навчання: хлопці обирають професію верстатника, столяра, а дівчата - швачки, оздоблювальниці, шліфувальниці. Протягом трьох місяців їх навчає досвідчений майстер.

Звісно, буває, що згодом дехто залишає підприємство, бо знаходить краще оплачувану роботу. Ми ж, у свою чергу, даємо достатні знання, щоб наші випускники могли успішно працювати й на інших підприємствах.

Цікаво, що НВП УТОГ - цілком самодостатня організація, підпорядкована лише Центральному правлінню Українського товариства глухих. У минулому році підприємство виробило продукції на 4 мільйони гривень, а у нинішньому - працює безперервно, оскільки забезпечене замовленнями до кінця року.

- За радянських часів була державна програма, тож ми ніколи не мали проблем із замовленнями, вагонами возили меблі у Росію, Казахстан. А зараз самі шукаємо ринки збуту, постійно беремо участь у торгах з продажу меблів, які проводяться в Україні.

У цьому році підприємство виграло два великих тендери на виготовлення меблів: для Київського національного економічного університету (на суму 680 тисяч гривень) та для відділу освіти Рівненської районної державної адміністрації (понад 500 тисяч гривень).

Серед наших замовників - Національна ака-демія наук України, Рівненський державний гуманітарний університет, УДУВГП, університет “Україна”, Рівненський аграрний коледж, Кременецький лісотехнічний коледж та Кременецький університет, ряд медичних та шкільних закладів і установ, - каже Микола Музичук.

- Було б добре, щоб держава більше дбала про нас і забезпечувала замовленнями, адже наше підприємство - особливе. За наявності замовлень ми можемо випустити вдвічі більше продукції. Сьогодні підприємство працює в одну зміну, а може у дві, три. Дефіциту кадрів у нас немає, працівники приїжджають не лише з Рівненської, а й інших областей України. Тож ми можемо створити більше робочих місць для інвалідів, бо виробничі площі та обладнання дозволяють це зробити.

От, наприклад, коли ми отримали державне замовлення від Рівненської ОДА на виготовлення меблів для будинків сімейного типу, які у свій час створювалися в Олександрії, це для нас була велика підтримка. Тоді ще керівництво дивувалося, що підприємство, де працює велика кількість інвалідів, ніде не поділося за часи перебудови, - згадує директор НВП УТОГ. - На жаль, немає замовлень від міської влади, тоді як школи та інші організації міста закуповують шкільні й офісні меблі в інших організаціях і підприємствах.

Турбота

і піклування -

понад усе

Та за всі роки свого існування підприємство дбало не лише про нарощування виробничих показників, а й про соціальний захист своїх працівників, тож для багатьох воно стало не просто місцем роботи, а й рідною домівкою, саме тут дехто з них знайшов свою долю, створив сім’ю.

Сьогодні на НВП УТОГ працює понад 70 інвалідів, частина з них мешкає у гуртожитку, інші ж мають квартири. Щороку Кабмін виділяє кошти на купівлю квартири. У цьому році підприємство також отримало 300 тисяч гривень на одне помешкання.

За словами Миколи Музичука, вирішити житлове питання працівників можна було б і за рахунок будівництва нового будинку, є й відповідне рішення міської ради, прийняте у грудні минулого року, про виділення НВП УТОГ земельної ділянки, але, на превеликий жаль, воно досі не виконане.

Та, незважаючи на це, підтримка відчувається в усьому. Працівники підприємства отримують доплату за шкідливі умови праці, безкоштовні гарячі сніданки. Усі мають змогу поїхати відпочити, з цією метою щорічно виділяються путівки, за бажанням працівників організовуються екскурсії. Окрім заробітної плати до тисячі гривень, вони отримують так звану тринадцяту зарплату, премії до свят, ювілеїв тощо. Під час виробничого процесу та й поза ним працівникам із вадами здоров’я допомагає сурдо-перекладач.

Усе це й зумовлює те, що коли людина приходить працювати на підприємство, здебільшого вона тут залишається на довгі роки, стає професіоналом своєї справи, знаходить спілкування та підтримку.

Директор НВП УТОГ переконаний, що усі працівники заслуговують на повагу та шану й важко виокремити когось одного. Та все ж, на думку Миколи Музичука, на особливу подяку заслуговують Наталія Тоненчук, Сергій Наумов, Микола Бродовський, Володимир Фурсович, Петро Харкевич, Володимир Аносов, Борис Стаднічук, Галина Майструк, Галина Давидович, Анатолій Іллюк, Ніна Хомич та багато інших. Завдяки цим людям підприємство працює успішно, а його продукція завжди знаходить свого покупця.

Успіх породжує успіх

Щороку обсяги виробництва Рівненського навчально-виробничого підприємства Українського товариства глухих збільшуються на 25 відсотків, а асортимент зростає - на 10.

Меблі, які виготовляються на підприємстві, користуються неабияким попитом не лише у нашому місті, а й в Україні. Тут можна придбати готові, а також замовити на свій смак кухонні, офісні, шкільні, м’які меблі, ліжка. Досвідчені майстри виготовляють й столярні вироби.

Окрім цього, Рівненське НВП УТОГ якісно надає такі послуги, як розпилювання пиловника стрічковою пилорамою, сушка пиломатеріалів у сушильній камері, їх станочна обробка, фанерування столярних виробів на пресовому обладнанні та багато інших.

- Це стало можливим завдяки новому сучасному обладнанню італійського та німецького виробництва, яке дозволяє нам значно покращити продуктивність праці, якість продукції, збільшити об’єм виробництва. У цьому нам дуже допоміг Фонд соціального захисту інвалідів, від якого у минулому році ми отримали 200 тисяч гривень суто на закупівлю обладнання. Також підприємство постійно працює над оновленням продукції, намагається йти в ногу з часом. Ми самі розробляємо дизайн, конструкції, - продовжує розповідь Микола Музичук.

До того ж, для своїх клієнтів НВП УТОГ надає просто унікальну можливість придбати продукцію за роздрібною ціною без ПДВ і без торгових націнок. Також підприємство надає безвідсотковий кредит на півроку, сьогодні це особливо актуально, оскільки банки кредитів не видають.

Усі охочі можуть здійснити покупку та оформити кредит у салоні-магазині, який знаходиться на вулиці Млинівській, 29. А детальніше ознайомитися з асортиментом продукції і цінами можна на офіційному сайті підприємства: www.mebli-utog.rv.ua або за телефонами (03622) 5-22-82, 64-11-63.

Користуйтеся продукцією НВП УТОГ, адже ви не тільки отримаєте якісні товари та послуги, але й допоможете тим, хто цього потребує.

Влада, допомагаючи громадським організаціям інвалідів, забезпечуючи їх підприємства замовленнями, одночасно вирішить питання працевлаштування цієї категорії громадян.

Микола Музичук

04.12.2008Кароліна КРУГЛИК


Переглядів: 21

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 870 від 21.07.2018p.
¤ 
Вдалий виступ рівненських ветеранів на чемпіонаті України з легкої атлетики

Вдалий виступ рівненських ветеранів на чемпіонаті України з легкої атлетики

Днями в м. Дніпро завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів. Місцем проведення стартів був стадіон «Трудові резерви». Однією з найважливіших цілей цих змагань було визначення найк...

¤ 
У Рівному горів торговий кіоск

У Рівному горів торговий кіоск

Про пожежу на вулиці Соборна обласного центру, до поліції повідомила двірник 17 липня, близько п’ятої ранку....

¤ 
Четверту сімейну молочну ферму відкрили на Рівненщині

Четверту сімейну молочну ферму відкрили на Рівненщині

Четверту сімейну молочну ферму «Пролісок» відкрили у селі Рачин на Дубенщині. У господарство закупили 10 племінних корів чорно-рябої молочної породи....

¤ 
У Рівненському серцево-судинному центрі прооперували більше півтисячі пацієнтів

У Рівненському серцево-судинному центрі прооперували більше півтисячі пацієнтів

Більше півтисячі операцій, за неповні чотири місяці, провели в Рівненському серцево-судинному центрі, що відкрився в межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у л...

¤ 
Казкова історія

Казкова історія

Наше життя все частіше нагадує казку - чим далі, тим страшніше. Принаймні автовласникам так точно доводиться все частіше згадувати ті далекі часи, коли не треба було кожен ранок із тривогою вдивлятися...


Найпопулярніші 15 статей:

1. ЧИ ВАРТО РОБИТИ ПОКУПКИ ДО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? [519] (690)
2. Чи все добре у рівненському «будівельному королівстві»? [862] (668)
3. Догляньте мене до смерті [278] (640)
4. Розклад руху приміських та пасажирських потягів [242] (626)
5. Секс із мусульманином [271] (565)
6. Моє місто - найкраще [427] (533)
7. Розклад руху автобусів [253] (521)
8. Папороть виганяє з дому чоловіків, а цибуля - негативну енергію [201] (470)
9. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (463)
10. Секрети ігрових автоматів: як грати і вигравати? [755] (417)
11. Первентин - легальний наркотик нового покоління [345] (342)
12. Стогін покотився яром [862] (334)
13. Гірше звіра… [861] (315)
14. Олександр Данильчук: «Проблемні питання в раді треба вирішувати до сесії» [862] (289)
15. Хто цього року отримав звання найспортивнішої сім’ї Рівненщини? [862] (282)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Як правильно поєднувати продукти (39)
2. Запіканка з кабачків (36)
3. Такого про пиво ви ще не знали (36)
4. «Ніколи не назву вас мамою…» (36)
5. «Олімпійське літо» завітало в Радивилівський район (35)
6. Привіт, веселі дев‘яності… (34)
7. На Рівненщині сотня дітей одночасно боролася за спортивні нагороди (34)
8. Право на дитину або подарунки для Діка (34)
9. У місті Рівному почастішали випадки підпалу контейнерів для твердих побутових відходів (33)
10. “ОДЕК” ТА ФК “Малинськ” зіграли на користь “Маяка” (32)
11. Вдалий виступ рівненських ветеранів на чемпіонаті України з легкої атлетики (31)
12. Чебрець усуває алкогольну залежність (30)
13. Тибетські таємниці атлантів (30)
14. На Рівненщини вилучили нарковмісні рослин та канабіс (22)
15. Груші - замість цукерки (22)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс