Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №373 від 04.12.2008p.
Передплатні індекси:
23429 (на 1-6 місяців)
08903 (на рік).
Тел. +38(0362) 62-31-31
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Жовтень 2017p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Листопад 2017p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30


#На часі

Унікальне підприємство для особливих людей

Унікальне підприємство для особливих людей

Дуже часто трапляється, що ми згадуємо про тих, хто потребує нашої допомоги, розуміння, напередодні якихось дат або коли це якимсь чином торкається нас самих. Ось і нині ми говоримо про проблеми людей з тими чи іншими вадами здоров’я у Міжнародний день інвалідів. Між тим, є люди, які стикаються з цими питаннями щодня, більше того, роблять все, від них залежне, щоб покращити життя ближнім.

Стабільність – в усі часи

Мова йде про Рівненське навчально-виробниче підприємство Українського товариства глухих, яке засноване у 1956 році у Клевані, а з 1966 року з’явилося у Рівному.

Першочерговою метою НВП УТОГ є створення належних умов для навчання інвалідів по слуху доступним для них професіям, враховуючи індивідуальні програми реабілітації, здійснення їх працевлаштування.

Тож підприємство спеціалізується на виробництві продукції, посильної для виготовлення інвалідами по слуху, що й забезпечує їх зайнятість.

Очолює НВП УТОГ Микола МУЗИЧУК (на фото), який прийшов сюди ще у 1972 році і працює по цей день. Розпочинав він із посад старшого товарознавця, старшого майстра, а з 1985 року став директором підприємства.

Цілеспрямованість, енергія, ініціатива, ділові якості, притаманні Миколі Музичуку, дозволяли протягом багатьох років успішно вирішувати виробничі та соціальні питання як підприємства, так і колективу.

Тож не дивно, що у найтяжчі для деревообробної галузі часи НВП УТОГ працювало стабільно та зберегло свою специфікацію - виробництво меблів, асортимент яких щорічно оновлювався, і які донині користуються попитом у споживачів.

- На нашому підприємстві 60 відсотків працюючих - інваліди, здебільшого, з вадами слуху. Зазвичай люди в нас працюють довго, звільняються вже з виходом на пенсію, - розповідає Микола Музичук.

- У цьому році ми знову прийняли на роботу молодих хлопців і дівчат. Спочатку для них проводимо індивідуальне навчання: хлопці обирають професію верстатника, столяра, а дівчата - швачки, оздоблювальниці, шліфувальниці. Протягом трьох місяців їх навчає досвідчений майстер.

Звісно, буває, що згодом дехто залишає підприємство, бо знаходить краще оплачувану роботу. Ми ж, у свою чергу, даємо достатні знання, щоб наші випускники могли успішно працювати й на інших підприємствах.

Цікаво, що НВП УТОГ - цілком самодостатня організація, підпорядкована лише Центральному правлінню Українського товариства глухих. У минулому році підприємство виробило продукції на 4 мільйони гривень, а у нинішньому - працює безперервно, оскільки забезпечене замовленнями до кінця року.

- За радянських часів була державна програма, тож ми ніколи не мали проблем із замовленнями, вагонами возили меблі у Росію, Казахстан. А зараз самі шукаємо ринки збуту, постійно беремо участь у торгах з продажу меблів, які проводяться в Україні.

У цьому році підприємство виграло два великих тендери на виготовлення меблів: для Київського національного економічного університету (на суму 680 тисяч гривень) та для відділу освіти Рівненської районної державної адміністрації (понад 500 тисяч гривень).

Серед наших замовників - Національна ака-демія наук України, Рівненський державний гуманітарний університет, УДУВГП, університет “Україна”, Рівненський аграрний коледж, Кременецький лісотехнічний коледж та Кременецький університет, ряд медичних та шкільних закладів і установ, - каже Микола Музичук.

- Було б добре, щоб держава більше дбала про нас і забезпечувала замовленнями, адже наше підприємство - особливе. За наявності замовлень ми можемо випустити вдвічі більше продукції. Сьогодні підприємство працює в одну зміну, а може у дві, три. Дефіциту кадрів у нас немає, працівники приїжджають не лише з Рівненської, а й інших областей України. Тож ми можемо створити більше робочих місць для інвалідів, бо виробничі площі та обладнання дозволяють це зробити.

От, наприклад, коли ми отримали державне замовлення від Рівненської ОДА на виготовлення меблів для будинків сімейного типу, які у свій час створювалися в Олександрії, це для нас була велика підтримка. Тоді ще керівництво дивувалося, що підприємство, де працює велика кількість інвалідів, ніде не поділося за часи перебудови, - згадує директор НВП УТОГ. - На жаль, немає замовлень від міської влади, тоді як школи та інші організації міста закуповують шкільні й офісні меблі в інших організаціях і підприємствах.

Турбота

і піклування -

понад усе

Та за всі роки свого існування підприємство дбало не лише про нарощування виробничих показників, а й про соціальний захист своїх працівників, тож для багатьох воно стало не просто місцем роботи, а й рідною домівкою, саме тут дехто з них знайшов свою долю, створив сім’ю.

Сьогодні на НВП УТОГ працює понад 70 інвалідів, частина з них мешкає у гуртожитку, інші ж мають квартири. Щороку Кабмін виділяє кошти на купівлю квартири. У цьому році підприємство також отримало 300 тисяч гривень на одне помешкання.

За словами Миколи Музичука, вирішити житлове питання працівників можна було б і за рахунок будівництва нового будинку, є й відповідне рішення міської ради, прийняте у грудні минулого року, про виділення НВП УТОГ земельної ділянки, але, на превеликий жаль, воно досі не виконане.

Та, незважаючи на це, підтримка відчувається в усьому. Працівники підприємства отримують доплату за шкідливі умови праці, безкоштовні гарячі сніданки. Усі мають змогу поїхати відпочити, з цією метою щорічно виділяються путівки, за бажанням працівників організовуються екскурсії. Окрім заробітної плати до тисячі гривень, вони отримують так звану тринадцяту зарплату, премії до свят, ювілеїв тощо. Під час виробничого процесу та й поза ним працівникам із вадами здоров’я допомагає сурдо-перекладач.

Усе це й зумовлює те, що коли людина приходить працювати на підприємство, здебільшого вона тут залишається на довгі роки, стає професіоналом своєї справи, знаходить спілкування та підтримку.

Директор НВП УТОГ переконаний, що усі працівники заслуговують на повагу та шану й важко виокремити когось одного. Та все ж, на думку Миколи Музичука, на особливу подяку заслуговують Наталія Тоненчук, Сергій Наумов, Микола Бродовський, Володимир Фурсович, Петро Харкевич, Володимир Аносов, Борис Стаднічук, Галина Майструк, Галина Давидович, Анатолій Іллюк, Ніна Хомич та багато інших. Завдяки цим людям підприємство працює успішно, а його продукція завжди знаходить свого покупця.

Успіх породжує успіх

Щороку обсяги виробництва Рівненського навчально-виробничого підприємства Українського товариства глухих збільшуються на 25 відсотків, а асортимент зростає - на 10.

Меблі, які виготовляються на підприємстві, користуються неабияким попитом не лише у нашому місті, а й в Україні. Тут можна придбати готові, а також замовити на свій смак кухонні, офісні, шкільні, м’які меблі, ліжка. Досвідчені майстри виготовляють й столярні вироби.

Окрім цього, Рівненське НВП УТОГ якісно надає такі послуги, як розпилювання пиловника стрічковою пилорамою, сушка пиломатеріалів у сушильній камері, їх станочна обробка, фанерування столярних виробів на пресовому обладнанні та багато інших.

- Це стало можливим завдяки новому сучасному обладнанню італійського та німецького виробництва, яке дозволяє нам значно покращити продуктивність праці, якість продукції, збільшити об’єм виробництва. У цьому нам дуже допоміг Фонд соціального захисту інвалідів, від якого у минулому році ми отримали 200 тисяч гривень суто на закупівлю обладнання. Також підприємство постійно працює над оновленням продукції, намагається йти в ногу з часом. Ми самі розробляємо дизайн, конструкції, - продовжує розповідь Микола Музичук.

До того ж, для своїх клієнтів НВП УТОГ надає просто унікальну можливість придбати продукцію за роздрібною ціною без ПДВ і без торгових націнок. Також підприємство надає безвідсотковий кредит на півроку, сьогодні це особливо актуально, оскільки банки кредитів не видають.

Усі охочі можуть здійснити покупку та оформити кредит у салоні-магазині, який знаходиться на вулиці Млинівській, 29. А детальніше ознайомитися з асортиментом продукції і цінами можна на офіційному сайті підприємства: www.mebli-utog.rv.ua або за телефонами (03622) 5-22-82, 64-11-63.

Користуйтеся продукцією НВП УТОГ, адже ви не тільки отримаєте якісні товари та послуги, але й допоможете тим, хто цього потребує.

Влада, допомагаючи громадським організаціям інвалідів, забезпечуючи їх підприємства замовленнями, одночасно вирішить питання працевлаштування цієї категорії громадян.

Микола Музичук

04.12.2008Кароліна КРУГЛИК


Переглядів: 1311

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 836 від 16.11.2017p.
¤ 
Як зміцнити імунітет восени:

Як зміцнити імунітет восени:

4 дієвих способи, які вам сподобаються

Можна довго жалітись на погану погоду, холод та вічні застуди. А можна зміцнити власний імунітет і тоді осінь дійсно буде вам в радість!...

¤ Особливий погляд
«Вестагротех» завзято працює на молочний ренесанс в Україні

«Вестагротех» завзято працює на молочний ренесанс в Україні

Микола КОЗАКЕВИЧ: «Настав час виходити на світові продовольчі ринки не з сировиною, а з «паляницею»

За останні роки молочна галузь України переживає не найкращі часи. Причин цьому чимало: недостатня увага з боку держави, значне підвищення цін на електроенергію та паливо, яке впливає на ціну вироблен...

¤ 
Хто з Рівненщини отримає відстрочку від армії, вирішувала призовна комісія

Хто з Рівненщини отримає відстрочку від армії, вирішувала призовна комісія

На Рівненщині триває осінній призов на строкову службу. Всього до кінця листопада військкомати повинні закликати понад 300 новобранців у віці до 27 років. Більше половини призовників служитимуть у Збр...

¤ 
«Народний фронт» до виборів-2019 готовий

«Народний фронт» до виборів-2019 готовий

«Фронтовики» провели ГУЧНИЙ з’їзд

Здавалося б, банальна історія – партія провела з’їзд. Україна бачила сотні партійних заходів за час незалежності, проте цього разу спричинився справжній політичний фурор. 11 листопада півтисячі делега...


Найпопулярніші 15 статей:

1. Розклад руху приміських та пасажирських потягів [242] (21925)
2. Розклад руху автобусів [253] (19776)
3. Моє місто - найкраще [427] (16400)
4. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (11332)
5. Догляньте мене до смерті [278] (11284)
6. Скрегіт зубами посеред ночі [312] (11097)
7. Коли розпочинати садити городину [599] (10720)
8. Не я б’ю, верба б’є За тиждень - Великдень! [235] (9183)
9. Душ для всіх [432] (8316)
10. Приваблюють і відлякують привиди Тараканівського форту [419] (8263)
11. Кульова блискавка: феномен, який не розгадано [462] (7966)
12. ПАТ “Волинь- Цемент”: [505] (7853)
13. За кордон можна вивезти не більше 50 тисяч доларів! - [205] (7822)
14. Тахінна халва зміцнює кістки та зуби [390] (7745)
15. “Тартак” закликав не бути байдужими [205] (7697)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Як зміцнити імунітет восени: (127)
2. Як пиво впливає на організм людини: (123)
3. Хто з ким «дружить» на городі (119)
4. «Ти зможеш, якщо зміг я!» знову на Рівненщині (117)
5. Виростити розсаду без ґрунту (116)
6. У Рівному вперше відбувся фестиваль з доджболу (115)
7. «Верес» U-21 – «Карпати» U-21 0:1 (113)
8. Євген Пасіч не зіграє у Запоріжжі, (112)
9. Рівненська дзюдоїстка отримуватиме стипендію Президента (112)
10. «Розминка від чемпіона» продовжує крокувати Рівненщиною (108)
11. Чого соромиться історія: великі люди, які хворіли ганебними хворобами (106)
12. Померла дочка Людмили Гурченко: причина смерті (104)
13. Відомо, хто буде новою ведучою «Орла и решки» (104)
14. Пиріжки як пух (104)
15. Як лікувати ячмінь народними засобами (103)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2015 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс