Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №374 від 11.12.2008p.
23429

#Баскетбол

Формальність для чемпіона

“Пульсар” так і не зумів створити проблем “Азовмашу” у маріупольському матчі між цими командами. Чемпіон переміг впевнено й закономірно.

“Азовмаш” - БК-93 “Пульсар” - 107:73 (34:21, 25:22, 24:11, 24:19).

Маріуполь: Сєрапінас (20 очок, 29 хвилин), Скутельник (8, 28), Байда (0, 5), Ліщук (10, 24), ван ден Шпігель (4, 11), Сельєрс (21, 25), Томпсон (13, 28), Ель-Амін (16, 33), Нсонву (15, 19).

Рівне: Брянцев (18 очок, 23 хвилини), Дятловський (11, 33), Дубнюк (0, 21), Шемосюк (10, 29), Артимович (0, 7), Улянко (17, 30), Рябінін (3, 11), Бєлов (6, 14), Герасимчук (4, 20), Гуменюк (4, 13).

Ще до звітного поєдинку шансів на перемогу у “Пульсара” було обмаль. Занадто різні зараз “вагові категорії” суперників. Навіть у не надто вдалому для себе сезоні “азовці” легко вже двічі здолали “помаранчеву” команду.

Перша чверть подарувала уболівальникам баскетболу швидкісну, красиву та результативну гру. Господарі намагалися грати комбінаційно, гості ж не відставали - влучали з-за триочкової лінії Шемосюка та Дятловського. Хоча було помітно, що темпу, заданого “азовцями”, усю гру рівнянам не витримати.

У другій чверті “Азовмаш” дещо скинув оберти. Проте кожен, хто виходив на майданчик у біло-синій майці - неодмінно набирав очки, надто вже невдало виглядала оборонна лінія “помаранчевих”. А от в атаці у “Пульсара” справи пішли краще. Насамперед, завдяки вдалим діям Павла Улянка підопічні Михайла Переверзія на велику перерву пішли, програючи лише шістнадцять пунктів. В іншому випадку різниця в рахунку могла бути значно більшою.

Надалі “Азовмаш” продовжив набирати свої очки. Дуже допомогли у цій справі Сєрапінас та Сельєрс. Тим часом Ліщук та Уче Нсонву були господарями ситуації під обома щитами.

Для “Пульсара” ж третя чверть стала справжнім розчаруванням.

Заключні десять хвилин матчу нічого не змінили. Резервісти команди Рімаса Гірскіса навіть зуміли збільшити здобутий партнерами гандикап і довести справу до розгрому.

Вкотре неприємно вразив своєю грою Анатолій Дубнюк, так і не набравши жодного очка.

Дублери “Пульсара” свою гру у Маріуполі теж програли – 63:88. Двадцять пунктів за гру набрав Артем Шелуха, дев’ятнадцять очок на рахунку Вадима Коваля.

Наступний матч “Пульсар” проведе цієї суботи у Сумах проти “Сумихімпрому”. А наступну домашню зустріч рівняни проведуть вісімнадцятого грудня проти БК “Київ”.