23429

#Баскетбол

“Якби” не рахується

Знову поступився “Пульсар”. У черговому турі “помаранчеві” наприкінці гри програли у Сумах.

Цікава статистика: якби підопічні Михайла Переверзія все ж вигравали усі ті матчі, де перемогу було втрачено на останніх секундах, “Пульсар”, маючи в активі шість перемог, впевнено посідав би позицію у чільній четвірці. На жаль, “якби” не рахується...

БК “Сумихімпром” - БК-93 “Пульсар” - 84:81 (17:17, 19:25, 25:13, 23:26).

Суми: Санті (17 очок, 30 хвилин), Мачерніс (11, 33), Вітас (1, 6), Подорваний (4, 16), Буцький (3, 11), Матюкевич (4, 13), Грін (21, 39), Кусо (18, 27), Лекявічус (5, 25).

Рівне: Брянцев (24 очка, 33 хвилини), Дятловський (11, 30), Дубнюк (0, 23), Шемосюк (14, 34), Артимович (1, 10), Улянко (26, 32), Рябінін (0, 6), Бєлов (0, 4), Герасимчук (0, 8), Гуменюк (5, 19).

Розпочав гру “Пульсар” із очкового дефіциту у сім пунктів. Грін та Кусо, набравши сім очок на двох упродовж перших чотирьох хвилин, дуже швидко збільшували перевагу своєї команди. Проте поступово гості відігралися, і зусиллями Улянка, Шемосюка та Дятловського звели першу чверть унічию.

Другу чверть гості також розпочали дещо інертніше. Лише за три хвилини до сирени триочковий кидок Павла Улянка вивів “помаранчевих” вперед – 37:34. Брянцев ще двома влучаннями довів перевагу підопічних Михайла Переверзія до шести пунктів - 42:36.

Третю ж десятихвилинку гості традиційно “провалили”. У “Хімпромі” ж розігралися легіонери (цікаво, що упродовж десяти хвилин українці у складі команди з Сум так і не набрали жодного очка). Кусо, Грін, Санті - розривали редути “пульсарівців”, які так і не зуміли віднайти на такі дії гідних аргументів.

На останню перерву із шестиочковою перевагою пішли вже господарі майданчика - 61:55.

І навіть за такої ситуації рівняни зуміли сконцентруватися і знову вирівняти гру. За хвилину до завершення гри Улянко вдруге вивів “Пульсар” вперед - 78:77. Господарі тут же відповіли влучанням Абдуллахі Кусо - 78:79.

Усе вирішили штрафні кидки. За тридцять п’ять секунд до фінальної сирени Улянко не зумів реалізувати жодного кидка з лінії. Гості були вимушені ризикувати, застосовуючи тактику навмисного фолу. На жаль, Євген Подорваний не залишив гостям жодного шансу, реалізувавши усі чотири свої кидки.

Наступний матч рівняни проведуть 18 грудня проти БК “Київ”.