Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №379 від 15.01.2009p.
23429

#Коротко

“Славія” знову тріумфує

Черговим трофеєм свій музей поповнила “Славія”. Цього разу команда завоювала перехідний кубок, вигравши тринадцятий традиційний міні-футбольний турнір пам’яті гравця “Случа” Анатолія Мудика. У фіналі з рахунком - 1:0 - була переможена “Зірка”.

“Верес” може зникнути

Щоправда, це стосується лише назви клубу. Керівництво ФК розглядає кілька варіантів.

Серед них: ФК “Штурм”, ФК “Рівне” та нинішнє ім’я - ФК “Верес”.

Існує й варіант із запропонованим уболівальниками “Авангардом”.

“Тайм” більше не приїде

Нещодавній суперник МФК “Рівне” у чемпіонаті, який також мав би мірятися з рівнянами силами у рамках 1/8 розіграшу Кубка України, без боротьби пройшов у наступну стадію турніру.

Команда Юрія Баховського вирішила відмовитися від подальшої участі у змаганні.

Тепер гравцям МФК “Рівне” можна цілком і повністю сконцентруватися на чемпіонаті.

За перемогою - поразка

БК-93 “Пульсар” вдруге цього сезону програв БК “Донецьку” - 70:90 (18:18, 16:22, 16:21, 20:29), не зумівши на рівних протистояти супернику із серця Донбасу у перенесеному матчі, що відбувся минулого вівторка.

Кращими у складі рівнян стали Ілля Шемосюк (23 очки) та Анатолій Дубнюк (15 пунктів).

На рахунку Дмитра Брянцева ще одинадцять очок.