Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №381 від 29.01.2009p.
23429

#Футзал

Замість перемоги – бойова нічия

Першу у сезоні мирову розписав МФК “Рівне” у домашній грі проти сумського “СумДУ” - 2:2.

Впевнено ведучи у рахунку, рівняни не зуміли відстояти переваги, і у підсумку задовольнилися лише одним очком.

МФК “Рівне” - “СумДУ-Артмотор” (Суми) - 2:2 (2:1).

Рівне: Чемерис - Тушич, Басюк, Дармовіс, Басіч, Жовтун, Сондак, Петрик, Жак, Волох.

Суми: Хавренко - Долбін, Песоцький, Білоцерківець, Саєнко, Лісніченко, Карацюба, Шумило, Котляр, Бурдюг.

Голи: Жак (16, 18) - Білоцерківець (20), Саєнко (31).

Попередження: Басюк (24), Дармовіс (40) - Саєнко (7), Песоцький (34), Шумило (37).

У першому колі рівняни несподівано легко переграли сумчан на їхньому ж майданчику - 3:1. Крім того, один із м’ячів у сітку воріт господарів провів воротар МФК “Рівне”, Сергій Щербаков.

Турнірна ситуація, у якій зараз перебуває наша команда, спонукає налаштовуватися на кожну гру, як на останню. Особливо, якщо гра відбувається у рідних стінах, і якщо суперник - не претендент на медалі.

Гра проти “СумДУ” стала першою для МФК “Рівне” у серії поєдинків із прямими конкурентами в боротьбі за виживання (“СумДУ”, “Контингент”, “Марріон”).

І матч господарі розпочали жваво. Наприкінці першого тайму Вадим Жак, відзначившись дублем, зробив вагому заявку на загальний успіх команди.

Проте перед самою перервою рівняни розслабилися і отримали, що називається, “гол у роздягальню”. За кілька секунд до сирени Микола Білоцерківець скорочує відставання у рахунку.

Другий тайм обіцяв бути ще напруженішим. Так і сталося - арбітр показав суперникам аж чотири жовтих картки.

На жаль, втримати переможний рахунок рівнянам не вдалося. У середині другої половини гри гол у ворота Павла Чемериса забив Володимир Саєнко - бойова нічия замість такої потрібної перемоги.

Наступну гру команда Юрія Баховського проведе 1 лютого в Житомирі, де спробує взяти реванш за домашню поразку у першому колі чемпіонату.