Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №384 від 19.02.2009p.
23429

#Футзал

Штанги рятують “Єнакієвець”

Знову розгромної поразки зазнав МФК “Рівне”. У рамках чергового туру рівняни склали зброю у Єнакієвому.

Поразка ще болючіша тим, що у цей же день вкотре перемогу здобув один із конкурентів нашого клубу в боротьбі за виживання - львівський “Кардинал”, який обіграв “Моноліт” - 2:1.

МФК “Єнакієвець” - МФК “Рівне” - 7:3 (3:1).

Рівне: Чемерис - Дармовіс, Басіч, Жовтун, Сондак, Петрик, Волох, Жак, Кравчук.

Голи: Краєвський (2), Замятін (3), Чуднов (18, 40), Нестерук (25, 39), Хурсов (37) - Сондак (15), Волох (30), Дармовіс (36).

З місця - в кар’єр

Саме так розпочалася для гостей непроста виїзна гра з одним із лідерів чемпіонату. Вже на другій хвилині матчу Ігор Краєвський добив м’яча у сітку воріт Чемериса після потужного пострілу Замятіна.

Не встигла секундна стрілка пробігти коло на циферблаті, як уже сам Замятін забив другий гол.

Такий початок заспокоїв господарів майданчика, а дарма. Після втрати когось із гравців “Єнакіївця” Володимир Сондак підхопив м’яча і спрямував його точно у ворота Рябцева - 1:2.

Аби зрівняти рахунок, рівнянам не вистачило лише везіння. Двічі “сфера” влучала у стійки воріт “Єнакієвця”. А Роман Волох із кількох метрів пробив вище воріт.

Не забиваєш - отримуй!

Чуднов, отримавши точну передачу, змістився до центру майданчика і невідпорно пробив - 1:3.

До завершення першої половини гри ще раз поцілив у стійку Володимир Сондак.

У дебюті другого тайму Віталій Нестерук довів рахунок до - 1:4. Щоправда, одразу Роман Волох ударом із шестиметрової позначки відставання скоротив - 2:4.

Ще за кілька хвилин Павло Дармовіс подарував надію на позитивний результат, але зрівняти рахунок гостям так і не вдалося.

Натомість, упродовж заключних трьох хвилин м’яч ще тричі влітав до сітки воріт Чемериса - 3:7.