Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №220 від 29.12.2005p.
23429

#Баскетбол

Мажорний акорд «Пульсара»

Після п'яти поспіль поразок у чемпіонаті вітчизняної суперліги рівненським баскетболістам таки посміхнулася удача. Приймаючи на своєму майданчику львівську «Політехніку», «пульсарівці» зуміли здобути другу в нинішньому сезоні перемогу. А оскільки цей поєдинок виявився останнім у такому важкому для наших спортсменів 2005 році, зробили для численної аудиторії вболівальників своєрідний різдвяний подарунок.

Щоправда, розвиток подій на майданчику позначився неабиякою інтригою. Перша чверть матчу пройшла під домінуванням гостей, котрі повели в рахунку 21:18. Проте, оговтавшись, рівняни в другій десятихвилинці переломили хід гри на свою користь - 26:13. А далі господарі традиційно провалили наступну чверть (17:21), однак переграли львів'ян під завісу поєдинку. Таким чином, БК «Пульсар» переміг з переконливим рахунком 84:71.

У черговому турі, який відбудеться 10 січня 2006 року, рівняни прийматимуть дніпропетровське «Дніпро». Сподіватимемося, що наступний сезон стане для рівнян успішнішим. Зрештою, своєю грою БК «Пульсар» заслуговує кращої позиції, аніж та, яку нині посідає в турнірній таблиці.