Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №390 від 02.04.2009p.
23429

#Баскетбол

Помаранчева перемога у Сумах

Вдруге у нинішньому сезоні рівняни обіграли “Сумихімпром” на його ж майданчику. Навіть без Павла Улянка підопічні Михайла Переверзія без проблем упоралися із ослабленим фінансовою кризою суперником.

“Сумихімпром” - БК-93 “Пульсар” - 60:66 (14:19, 19:9, 15:17, 12:21).

Суми: Мачерніс (19 очок, 34 хвилини), Елвікіс (7, 24), Лемешевський (0, 2), Вітас (5, 18), Подорваний (19, 38), Тимченко (0, 11), Матюкевич (6, 27), Каляєв (2, 28), Лекявічус (2, 17).

Рівне: Брянцев (12 очок, 28 хвилин), Захожий (0, 9), Дятловський (12, 35), Дубнюк (9, 23), Шемосюк (13, 31), Шелуха (0, 2), Рябінін (0, 5), Герасимчук (8, 36), Гуменюк (12, 31).

Перемога над “Хімпромом” дозволила “Пульсару” обійти у турнірній таблиці “Полтаву” та повернути собі шосту позицію.

Гості вирвалися вперед у рахунку на старті першої десятихвилинки, коли після дальнього кидка Дятловського вони повели - 11:5.

Лише наприкінці чверті господарі майданчика зуміли дещо вирівняти гру.

Зразком антивидовищної гри стала друга десятихвилинка. Особливо вона не вдалася “пульсарівцям”.

Гостям не вдавалося нічого, і навіть тактика частих замін не допомогала їм. Підопічні Михайла Переверзія не лише розгубили усю свою перевагу, а й відпустили суперника у відрив.

На щастя, нинішній “Сумихімпром” мало нагадує себе самого зразка кількох минулих сезонів. Команда грає від матчу до матчу лише гірше.

Тож “пульсарівці”, навіть програючи, зуміли вчасно схаменутися і повернути собі ігрову перевагу.

Після великої перерви гості поступово почали переважати господарів майданчика. Під тиском суперників сумчани були змушені частіше фолити. У результаті після отримання п’ятих фолів литовцями “Сумихімпрому” Лінасом Лєкявічусом та Йонасом Елвікісом обидва достроково залишили майданчик.

І все ж лише у заключній чверті рівняни зуміли вийти вперед у рахунку. За чотири хвилини до фінальної сирени кидок Герасимчука вивів гостей вперед - 55:53.

Після влучання Подорваного вдруге вивів “Пульсар” вперед Дятловський - 61:58.

До завершення регулярного сезону помаранчеві ще зіграють у Полтаві, а також вдома проти “Києва” та “Миколаєва”.