Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №391 від 09.04.2009p.
Передплатні індекси:
23429 (на 1-6 місяців)
08903 (на рік).
Тел. +38(0362) 62-31-31
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Грудень 2017p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Січень 2018p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


#Формула успіху

“Планета-друк”: орієнтир на споживача

“Планета-друк”: орієнтир на споживача

Унікальне виробництво, професійні кадри й ексклюзивна продукція

Вітчизняна поліграфічно-видавнича галузь нині об’єднує близько 6000 підприємств, кожне третє з них працює в столиці. Не так давно Київ був єдиним поліграфічним центром країни, сьогодні ж регіональні друкарні перехопили у столичних конкурентів левову частку замовлень. Серед підприємств, що успішно позиціонуються на загальнонаціональному ринку поліграфічних послуг, вирізняється компанія “Планета-друк”, яка входить до Корпорації “Група компаній “Планета”, - одна з найбільших у західному регіоні друкарень із повним циклом виготовлення поліграфічної продукції для різних галузей промисловості.

“Співпрацюємо з відомими брендами”

- Ми вже шість років працюємо на вітчизняному ринку поліграфії, - розповідає директор компанії “Планета-друк” Наталія ГЕРАСИМЧУК. - За цей час зарекомендували себе як надійний партнер-виробник упаковки та рекламної продукції. Співпрацюємо з відомими брендами - найкращими українськими підприємствами: кондитерська фабрика “Світоч”, ТОВ “Каскад”, ЗАТ “Київмлин”, ВАТ “Іскра”, ВАТ ВТКФ “Ласощі”, ТОВ “Росичі”, ТОВ “Юг-Контракт”.

- У чому секрет такого стрімкого успіху підприємства, яке почало свою історію з нуля?

- Нам пощастило залучити до роботи в компанії фахівців високого класу, зокрема, механіків. Вони зуміли здійснити монтаж і наладку поліграфічного обладнання, яке ми перевезли в Рівне із Севастополя. Це було нелегке завдання. Мені здається, що секрет перших успіхів підприємства, передовсім, у західноукраїнському менталітеті наших працівників: у нас працюють спокійні, врівноважені й розсудливі люди, які все, за що беруться, прагнуть зробити найкраще. Їх високий професіоналізм і згуртованість, наполегливість і відповідальне ставлення до справи дали змогу організувати випуск конкурентоздатної поліграфічної продукції.

Поступово завойовувався ринок. Знайти клієнтів було непросто, адже конкурентне середовище щоразу диктує інші умови, а потреби, смаки та вподобання споживачів змінюються. Набутий підприємством імідж допомагає нам успішно співпрацювати з провідними вітчизняними брендами. В основному, у нас стала клієнтська база, є довготермінові угоди, укладені з партнерами. Цього вдалося досягти завдяки організаторським здібностям генерального директора компанії “Планета-друк” Віталія Анатолійовича Ящука, його комунікабельності та вмінню налагоджувати контакти як із замовниками, так і з постачальниками.

На передових позиціях поліграфічного ринку

- Які види поліграфічної продукції та послуги пропонує “Планета-друк”?

- Одним із головних напрямків діяльності “Планети-друк” є випуск пакувально-рекламної продукції. Послідовний розвиток саме цього напрямку забезпечив компанії передові позиції в даному сегменті поліграфічного ринку. Але виробництвом упаковки і рекламної продукції не обмежуються можливості технічної бази друкарні. Її потужності дозволяють компанії пропонувати весь спектр поліграфічних виробів. А саме:

• Упаковки:

- для новорічних подарунків та кондитерських виробів (цукерки, печиво, торти);

- для харчових продуктів (каші, пластівці, чай, кава, крупи, цукор);

- для фармацевтичних препаратів (краплі, лікарські трави);

- для гігієнічних засобів (зубна паста, креми);

- для харчових продуктів (морозиво, соуси).

• Етикетки для напоїв (мінеральні води, соки).

• Конверти.

• Паперові пакувальні пакети місткістю 1, 2, 3, 5кг (для сипучих продуктів - борошна, цукру, солі, кави, крохмалю, манки).

• Рекламна продукція (плакати, буклети, листівки, календарі, презентаційні теки).

• Книжково-журнальна продукція.

“Планета-друк” - надійний партнер, що працює на перспективу і завжди відкритий до взаємовигідного співробітництва в галузі поліграфічного виробництва і впровадження нових сучасних технологій.

Потужна технічна база дозволяє компанії пропонувати на ринку такі послуги:

• виготовлення дизайну і конструкції фахівцями підприємства;

• повнокольоровий офсетний друк формату 700х1000мм із наступним покриттям водно-дисперсійним, перламутровим, блістерним або бар’єрним лаком;

• плоске або конгревне тиснення фольгою будь-якого виду;

• висікання будь-якої складності;

• машинне приклеювання поліпропіленових віконець;

• фальцювання і склеювання упаковки;

• ексклюзивна упаковка з використанням ручної праці.

Двісті п’ятдесят

пакетів за хвилину!

- Чи відповідає технічна озброєність підприємства вимогам ринку?

- Компанія “Планета-друк” оснащена сучасним устаткуванням світових виробників: машинами для аркушевого офсетного друку HEIDELBERG, MANROLAND, фальцювально-склеювальним і висікальним обладнанням фірми BOBST, машиною для вклеювання плівки в місця висікання віконець. Це дозволяє забезпечити весь комплекс поліграфічних послуг.

З метою розширення асортименту пакувальної продукції в 2005 році введено у дію новий пакеторобний комплекс німецької фірми Windmoller&Holsсher Triumph 2B з шестикольоровою друкарською секцією. Друк у шість кольорів на цьому устаткуванні дозволяє зберегти дизайн на лицьовій і зворотній сторонах пакета, а його склеювання по бічному шву гарантує додатковий захист продукції замовника. Пакеторобний комплекс виготовляє до двісті п’ятдесяти пакетів за хвилину. Сьогодні це - найпотужніше подіб-не устаткування в Україні, що дає змогу “Планеті-друк” утримувати позиції єдиного в країні виробника високоякісних ексклюзивних паперових пакетів.

Головна мета компанії “Планета-друк”: забезпечуючи високу якість продукції, максимально відповідати потребам ринку. Контроль за дотриманням технологічних параметрів на всіх стадіях виробничого процесу дозволяє гарантувати відповідність готової продукції встановленим критеріям якості та вимогам замовника.

Поряд із матеріалами провідних західноєвропейських фірм на підприємстві успішно використовуються матеріали, виготовлені першою і єдиною в Україні компанією “Планета-інкс”, яка входить у групу компаній “Планета”. Вона пропонує широкий спектр фарб, лаків і допоміжних матеріалів для офсетного, флексографічного і глибокого друку. Усі матеріали, що застосовуються у виробничому процесі нашого підприємства, сертифіковані.

Віталій Ящук: “Все у нас вийде!”

- Як вплинула економічна криза на показники підприємства за 2008 рік?

- Рік ми закінчили непогано, - вважає генеральний директор компанії “Планета-друк” Віталій ЯЩУК, - але очікували на кращі результати. У зв’язку зі зростанням курсу євро купувати обладнання, а також витратні матеріали європейського походження стало значно дорожче. Якби не криза, ми б у цьому році здійснили заплановане технічне переозброєння підприємства і провели підготовчі роботи до сертифікації за міжнародним стандартом ISO 9001, що дало би нам змогу вийти на якісно вищий рівень роботи. На жаль, економічна криза зірвала наші плани вирішити проблеми підприємства, але ми не втрачаємо надію втілити їх у життя. Все можна зробити і все у нас вийде за однієї умови - відновлення політичної та економічної стабільності в державі. Сьогодні ми працюємо над збільшенням кількості клієнтів, ведемо работу по розширенню асортименту поліграфічних послуг за рахунок оновлення виробничої бази, шукаємо нові джерела прибут-ку. Головне - зберегти дієздатність бізнесу, кадровий потенціал, добрі відносини з нашими клієнтами та партнерами.

Основні цінності компанії “Планета-друк” - порядність, професійність, творчий підхід до вирішення проблем сучасного бізнесу. Всі ці якості є критеріями оцінювання як наших працівників, так і партнерів, з якими підприємство прагне налагодити плідні ділові стосунки. Замовники готові працювати з компанією “Планета-друк”, яка завоювала на ринку репутацію надійного партнера. Наше підприємство випускає ексклюзивну продукцію високої якості, нерідко із застосуванням ручної праці, наприклад, оригінальна новорічна упаковка. Від таких замовлень великі друкарні, як правило, відмовляються. Та ми вважаємо, що зроблена нами упаковка має бути не тільки функціональною, а й дарувати людям добрий настрій, приносити радість дітям.

На завершення розмови хотів би закликати органи влади, підприємства, політичні та громадські організації Рівненщини до плідної співпраці з компанією “Планета-друк”. Оперативне виконання замовлень та сучасний поліграфічний дизайн, який задовольнить вимоги найвибагливіших клієнтів, - гарантуємо!

33016, м. Рівне, вул. Будівельників, 6. Тел./факс: (0362) 24-95-97, тел. (0362) 64-56-08; e-mail: planetadruk@ukrpost.ua

09.04.2009Олесь ДУБОВИК


Переглядів: 1579

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 842 від 28.12.2017p.
¤ 
Де зустрічати Новий 2018 рік Собаки?

Де зустрічати Новий 2018 рік Собаки?

Вибір місця зустрічі залежить від багатьох факторів, у тому числі особистих уподобань, бажань і фінансових можливостей. Зустріти рік Жовтого Земляного Собаки можна вдома або за його межами, у рідному ...

¤ 
2018 рік –

2018 рік –

що чекають від нього в Китаї?

Якщо вірити китайцям, то 2018 рік буде достатньо стабільним у фінансовому і емоційному плані. У сім’ях очікується взаєморозуміння і мир. Відштовхуючись від пророкувань гороскопів, економіка в рік Соба...

¤ 
Як уникнути переїдання в новорічні свята: здорове харчування

Як уникнути переїдання в новорічні свята: здорове харчування

Довгоочікувані новорічні урочистості є тим часом, коли можна проводити в колі своїх близьких і друзів нескінченні застілля, і в більшості випадків перший тиждень місяця січень зосереджений саме навкол...

¤ 
За розбій та завдані смертельні травми - десять років за ґратами

За розбій та завдані смертельні травми - десять років за ґратами

Трагічний випадок трапився 27 червня 2016 року. 46-річний житель села Мостище Володимирецького району наніс тілесні ушкодження односельчанину, що призвели до смерті, та відібрав у нього шість тисяч гр...

¤ Нічна варта
Іван ЧЕРНОМОРЕЦЬ: «Ми робимо Рівне
світлішим, гарнішим і безпечнішим»

Іван ЧЕРНОМОРЕЦЬ: «Ми робимо Рівне світлішим, гарнішим і безпечнішим»

Завдяки впровадженню енергоощадної світлодіодної техніки інші джерела вуличного освітлення стануть історичними раритетами

Комфортно і безпечно ввечері та вночі стає там, де якісне зовнішнє освітлення. Освітлення вулиць Рівного є одним із важливих критеріїв безпеки руху. З настанням темряви пішоходу важче оцінити відстань...

¤ 
На оновлення сільської медицини Рівненщини спрямують 186 мільйонів гривень

На оновлення сільської медицини Рівненщини спрямують 186 мільйонів гривень

Якісні медичні послуги та мотивація лікарів – головне для сільської медицини первинного рівня. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зуб...


Найпопулярніші 15 статей:

1. Розклад руху приміських та пасажирських потягів [242] (22829)
2. Розклад руху автобусів [253] (20386)
3. Моє місто - найкраще [427] (17390)
4. Догляньте мене до смерті [278] (12173)
5. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (11963)
6. Скрегіт зубами посеред ночі [312] (11699)
7. Коли розпочинати садити городину [599] (11308)
8. Не я б’ю, верба б’є За тиждень - Великдень! [235] (9594)
9. Душ для всіх [432] (8764)
10. Приваблюють і відлякують привиди Тараканівського форту [419] (8723)
11. Кульова блискавка: феномен, який не розгадано [462] (8399)
12. ПАТ “Волинь- Цемент”: [505] (8387)
13. За кордон можна вивезти не більше 50 тисяч доларів! - [205] (8354)
14. “Тартак” закликав не бути байдужими [205] (8345)
15. Тахінна халва зміцнює кістки та зуби [390] (8178)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Як швидко видалити іржу з металу - огляд ефективних засобів (273)
2. Де зустрічати Новий 2018 рік Собаки? (232)
3. На Рівненщині запрацював перший в Україні Центр реабілітації наслідків нейротравм (229)
4. 2018 рік – (224)
5. Микола Драганчук: «Наявні в бюджеті ресурси всі потреби області не задовольнять…» (216)
6. Розпочали досудове розслідування за фактом пошкодження автомобіля (212)
7. Як уникнути переїдання в новорічні свята: здорове харчування (210)
8. Іван ЧЕРНОМОРЕЦЬ: «Ми робимо Рівне світлішим, гарнішим і безпечнішим» (208)
9. Затримати крадія у Рівному допомогла небайдужість громадян (206)
10. За розбій та завдані смертельні травми - десять років за ґратами (206)
11. Ореден Святого Пантлеймона – відзнака для найкращих медиків (205)
12. Рік собаки 2018: як зустрічати? Правильна зустріч Нового року (204)
13. У Білій Криниці внаслідок ДТП загинула жінка (204)
14. На Рівненщині завершилися змагання «Ти зможеш, якщо зміг я!» (203)
15. «Робимо як олімпійці!» (203)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2015 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс