#Баскетбол

bcpulsar.com.ua

Без надії сподіваємося

Двох поразок у виїзних поєдинках проти БК “Київ” зазнав БК-93 “Пульсар”.

Після такого успіху столичні баскетболісти повели у серії плей-офф (що триватиме до трьох перемог однієї з команд) з рахунком х- 2:0.

Шанси ж рівнян на продовження боротьби виглядають примарними.

БК “Київ” - БК-93 “Пульсар” - 81:68 (17:20, 16:13, 23:19, 25:16).

Київ: Пустозвонов (11 очок, 29 хвилин), Маркоішвілі (15, 34), Лукашов (11, 33), Васіч (19, 34), Кравцов (5, 23), Салтовець (9, 24), Дмитренко (11, 19), Липовий (0, 2).

Рівне: Шемосюк (9 очок, 33 хвилини), Брянцев (9, 28), Герасимчук (18, 32), Дятловський (15, 35), Дубнюк (8, 20), Гуменюк (2, 17), Артимович (5, 22), Рябінін (2, 7), Коваль (0, 4), Шелуха (0, 1).

Рахунок серії - 1:0.

До першого матчу чвертьфінальної серії плей-офф обидва суперники підійшли із втратами. Рівняни вже давно не розраховують на допомогу травмованого Павла Улян-ка, що вибув до завершення сезону. Кияни ж грали без Артура Дроздова, якого турбувало пошкодження спини.

Перед стартом протистояння керівництво та уболівальники рівненського клубу були сповнені обґрунтованих амбіцій перемогти “вовків”, що зараз знаходяться у “напіврозібраному” стані.

Вже у дебюті поєдинку претензії гостей на перемогу підтвердили Дубнюк та Шемосюк, які оформили чотириочкову перевагу “Пульсару”.

Після виграної “помаранчевими” десятихвилинки - 20:17, столична команда збільшила оберти і заслужено вирівняла рахунок до великої перерви завдяки дальньому кидку Пустозвонова - 33:33.

Рівна боротьба продовжилася і в третій чверті. Ще шість хвилин гості продовжували лідирувати, проте сил довести гру до перемоги у підопічних Михайла Переверзія не вистачило.

Перелом у гру вніс Нікола Васіч, що у підсумку й став найрезультативнішим гравцем зустрічі.

Кияни зуміли виграти більше підборів, перестріляли суперника з-за триочкової дуги і вирвали перемогу.

БК “Київ” - БК-93 “Пульсар” - 91:82 (24:18, 24:24, 19:22, 24:18).

Київ: Лукашов (7 очок, 27 хвилин), Маркоішвілі (16, 28), Дроздов (16, 27), Кравцов (14, 24), Пустозвонов (6, 29), Васіч (17, 31), Салтовець (11, 16), Дмитренко (4, 16).

Рівне: Шемосюк (11 очок, 34 хвилини), Дятловський (10, 35), Герасимчук (20, 34), Брянцев (19, 25), Дубнюк (2, 22), Гуменюк (7, 18), Артимович (12, 24), Рябінін (1, 6).

Рахунок серії - 2:0.

Рівняни і справді зуміли нав’язати столичному гранду справжню боротьбу, навіть на його майданчику. Проте і таких надзусиль не вистачило для досягнення позитивного результату. “Київ” повів у серії з рахунком - 2:0.

До середини першої чверті звітної гри господарі впевнено повели у рахунку - 13:2. Згодом, після кидка Олега Салтовця, відрив киян сягнув вже одинадцяти пунктів. Лише ціною чудової гри Віктора Герасимчука рівняни зуміли дещо скоротити відставання - 18:24.

Друга десятихвилинка, як і у першій грі, пройшла у рівній боротьбі і завершилася унічию. Таким чином шестиочкова перевага киян збереглася до великої перерви.

У третій чверті Брянцев та Гуменюк зуміли відіграти у суперника ще чотири пункти.

Заключну чверть “Пульсар” розпочав за рахунку - 64:67, але наздогнати більш іменитого суперника гості з Рівного так і не зуміли.

У підсумку “вовки” впевнено довели гру до перемоги.

Тепер серія переїжджає до Рівного. Третю гру команди зіграли вже після підписання номера до друку. Четвертий матч, у разі потреби, команди зіграють у п’ятницю, 24 квітня.